Skocz do zawartości

Skarga na TaQ.


dualite.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gets?!

2.Nick admina/gracza który zawinił: TaQ ?

3.Admin/Gracz : ADMIN

4.Data i godzina: dzisiaj, 21;30

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Gracze z serwera

6.Opis sytuacji: Kolega z teamu podłożył pake na B, TaQ napisał, że gramy only A( było 18 osób+2 specty), napisałem mu że chyba zwariował, że ja będę grał w 18 osób na jednego bs. Napisał, że on będzie rządził bo jest adminem na serwerze. W następnej rundzie zabiłem go i dostałem bana, powód " Odpocznij ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym żądził tylko pilnuje porządku na serwerze,gram według regulaminu i nie pozwolę go łamać!Bany do 1h nie podlegają skargom,widać,że kolega nie przeczytał regulaminu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takichi, ale co to znaczy że jak masz admina to rządzisz na serwerze, co inni mają ci stopy lizać bo nie rozumiem, był praktycznie cały serwer 18 +2 spect, a ty kazałeś grać na 1 BS ? Weź pomyśl zanim coś napiszesz/powiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,zabawne,nic takiego nie powiedziałem,a chwile przed tym jak napisałem "Gramy na jeden BS" było tylko 8 osób (po 4),momentalnie,niezauważalnie zrobiło się po 8,po zauważeniu,napisałem"na dwa BS" i graliśmy normalnie,nie wiem co temu kolesiowi przeszkadza.P.S. Bany do 1h nie podlegają skargom!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności