Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Crypton2309 #2


Crypton2309

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Crypto2309

2. Imię: Tomasz

3. Wiek:15 za pare miesiecy 16 

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6 pod uczyłem sie troche , nawet jezeli nie bede czegos wiedzial moge sie spytac znajomej mi administracji :D

5. Mikrofon (tak/nie): tak lecz zazwyczj rozmawiam na ts i jestem malo aktywny na czacie glosowym cs go , ale staram sie coraz czesciej rozmawiac w grze   :D

6. Składka (tak/nie): nie ma dla mnie najmniejszego problemu  

7. Link do swojego GameMe***: http://classicffa.ga...ayerinfo/261160

8. Parę słow o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Witam mam na imie Tomasz i mam 15 lat moja pasja jest koszykówka lecz uwielbiam tez pograc sobie w cs go. 

Przez okres praie 1000 godzin spedzonych w grze napotkalem sie na wielu chiterów i troll mysle ze nabylem potrzebna wiedzie abym mógl dołaczyc do adminisracji serwera zeby wyłapywac i banowac takie osoby.

Nie mam może wymaganych 10 postow na forum lecz kiedy dostal bym admina postaral bym sie to jak najszybciej spełnic . 

9. Steam_ID:STEAM_0:0:82219049

10. Ile czasu możesz poświęcic na serwerze:3-4 godziny , weekendy czasami nawet caly dzien 

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze okolo 3-4 godzin a w weekendy nawet po 5/6 godzin + pare godzin w nocy 

12. Staż w Counter-Strike Global Offensiv:jest to ponad 1000 godzin

13. Czy posiadałes juz admina? (nie podajemy linków): niestety nie
Edytowane przez Crypton2309
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na TAK.

+Ma doświadczenie w CSGO

+Jest b. kulturalny i zawsze stara się pomagać graczom

+Spędza dużo czasu na grze na serwerze

 

Jedynym minusem jest to, że nie ma wymaganych 10 postów na forum, ale myślę, że będzie aktywny na forum. Co do znajomości SB nie jest to nic trudnego i jeśli będzie chciał to mogę mu pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że na tak, kiedy nie wbiję na serwer to ciebie widuję. Z GM'a widać, że poświęcasz dużo czasu na serwerze, a gdy nie admina, to bardzo często przez mikro są kłótnie oraz wyzwiska [no wiemy o co chodzi xD]. To więc tak, składka jest, podanie ładnie rozpisane :D, aktywność na serwerze też, aktywność na forum to twój jedyny minus, ale liczę na to, że z biegiem czasu ją nadrobisz, lubiany i mile widziany przez innych gracz/adminów, no cóż mi więcej zostało napisać? aa.. powodzenia :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, jest to podejście juz drugie i tym razem podanie napisane lepiej niż poprzednio

Jest kulturalny, dużo przebywa na serwerze, można pogadać, dobry staż, składka

Minusem jest konto dla podania oraz wiek. Jednak mimo wszystko - wiek to tylko liczba, a najważniejsza jest postawa własna oraz mam nadzieje, ze narobisz swoją aktywność na forum. :)

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności