Skocz do zawartości

Może tak nowy konkurs po resecie?


Lebron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam propozycję taką żeby zrobić konkurs (dla graczy nie adminów) po następnym resecie lvl a polegał by on na tym że osoby które wbiją Max lvl dostanął ciekawe nagrody np:

1 miejsce - ProVip na 30 dni lub Vip na 60 dni

2 miejsce - ProVip na 15 dni lub Vip na 30 dni

3 miejsce - ProVip na 5 dni lub Vip na 15 dni

 

Gracz który ma ProVipa nie może wziąć udziału w konkursie bo by miał za bardzo ułatwioną grę :)

 

Proszę o rozpatrzenie tego tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to każdy gracz po resecie 24lvl dostaje Vipa na miesiąc. 

Myślę, że konkurs z rankingu / ilości zabójstw / wysokości lvl niema żadnego sensu, jak już to tylko konkurs aktywności.

I nikogo nie można faworyzować lub karać, wszyscy gracze muszą mieć równe szansę, niezależnie od tego czy posiada ProVipa, czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to tylko dla zwykłych graczy a nie dla tych z vipami :)

Zarówno jak i zwykły gracz, tak i vip może wykonać reset poziomu. Więc to jest taki "mini konkursik" dla wszystkich. Pro vipy za miejsce w topce? spuchłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to tylko dla zwykłych graczy a nie dla tych z vipami :)

Dlaczego tylko dla graczy ? Administracja nie ma prawa się pobawić ? Dlaczego ktoś ma być wykluczony z konkursu ponieważ ma vipa ? Konkurs powinien być dla każdego. Mozna by robić taki konkurs co rok. Tylko by było trzeba to lepiej zorganizowac tydzień przed tym konkursem by były zapisy każdy gracz mógłby wziąść w nim udział. Liczony by były fragi kto ma więcej fragów ten wygrywa konkurs byłby przez 24h lub 48h można by to nazwać Dzień Fraga.

To tylko propozycja można w niej sporo pozmieniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz wbija 24 lvl i co, mam mu jeszcze do tego ProVipa dać ?Już wyobrażam sobie co się dzieje na serwerze.Taki konkurs odpada,mogę ewentualnie pomyśleć nad jakimś konkursem z aktywnością.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności