Skocz do zawartości

Skarga na -Uwaga Lamie-


GRooBY

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Queto

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: -Uwaga Lamie-

 

3.Admin/Gracz: Admin

 

4.Data i godzina: 25.01.2013 ok. godz. 8:40

 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

 

Ban Information Name: Queto IP: 89.76.174.199 Reason: chodzisz po szkle w tt Ban Length: 1 hour Unban Time: 9:39:04 1/25/2013 Admin Name: -Uwaga Lamie- Admin SteamID: STEAM_0:0:332617442 ************************************************ Kicked by Console: "You are banned from this server. Check your console" Kicked :"You are banned from this server. Check your console"
6.Opis sytuacji: Robiłem bh na szybie na mapie DR_2010, co nie jest raczej zakazane i nie może być uznane nawet za wychodzenie z TT. Jednym słowem kolega admin zrobił to, gdyż na serwerze grał ze swoim kolegą i szukał powodu żeby się do mnie przyczepić.. I nie piszę tej skargi żeby dostać UB bo godzina mnie nie zbawi, ale po to żeby zostały wyciągnięte konsekwencje w stosunku co do Admina. To tyle z mojej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Ja nawet tego gościa nie znałem (później dostał bana też)Po 2. Kiedyś gdy ledwo dostałem admina było paru adminów którzy banowali za to, ja się tak nauczyłem więc...Po 3. skargi za bany do 60 min nie obejmują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, chodzenie na szybie JEST zakazane, ponieważ mogą być mniejsze lvl'e które ciebie nie dosięgną, masz łatwy manewr do ucieczki a ta szyba oddziela teren TT, więc rozumiesz, dlaczego masz bana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności