Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Chce Zwiedzac Anal <3


T!mek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: .::T!mek::.

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Chce Zwiedzac Anal <3

3.Admin/Gracz :  Admin

4.IP/SID oskarżanego: -----

5.Data i godzina: 25.05.2015 - 22:15:17

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  swiadkowie Ketchup - który rownież został pokrzywdzony

7.Opis sytuacji: po rozegraniu kilku rundek nagle dostałem bana zresztą nie sam bo z Ketchup'em i nie mam pojęcia z jakiego powodu niby rozmowa na skype lecz niestety zadnej konwersacji w tamtym momencie nie było

 

Pozdrawiam .::T!mek::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na początek może dam demko: http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1505252201-de_forge-1432584060-1432586280.zip

2. Gracz Ketchup zabił przeciwnika, który kampił po lewej stronie (wyjście z matrixa) - akcja 11:15

2. Kinga powiedziała "Ten Ketchup jest odpalony"

3. Ty jej odpisałeś "czysty :)"

2a0b140.jpg

 po czym dodałeś "rozmawiam z nim na skajapaju"

2aiixx4.jpg

 

4. Dostaliście po banie zgodnie podpunktem regulaminu:

"§6.2." Całkowity zakaz jest stosowania programów Ts3, Steam, Skype, czy innych komunikatorów do podpowiadania w trakcie gry będąc w różnych drużynach. [1. Ban permanentny z udowodnieniem]"

Edytowane przez KiToL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja dodam coś od siebie:

W sumie ja poprosiłam Kitola, żeby wszedł i ich zbanował. Po jednej akcji Keczupa stwierdziłam że jest spalony co powiedziałam przez mikro a jak później napisał Timek dawali sobie info. W sumie nie jestem jedynym świadkiem tego zdarzenia. Dodam jeszcze jednego ss'a którego zrobiłam już bezpośrednio po daniu tym panom bana przez Kitola:

nwix75.jpg



Z mojej strony to tyle :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba oskarżona nie może jednocześnie rozpatrywać danej skargi, dlatego w tym przypadku ja będę pełnił rolę opiekuna.

 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  swiadkowie Ketchup - który rownież został pokrzywdzony
7.Opis sytuacji: po rozegraniu kilku rundek nagle dostałem bana zresztą nie sam bo z Ketchup'em i nie mam pojęcia z jakiego powodu niby rozmowa na skype lecz niestety zadnej konwersacji w tamtym momencie nie było
 
Kitol jak i Tymbarkowa przedstawili Ci całą sytuację od strony faktycznej: Pokazali dowody, a Kitol poparł swoją decyzję paragrafem z regulaminu.
 

1. Na początek może dam demko: http://217458.hltv3....-1432586280.zip

2. Gracz Ketchup zabił przeciwnika, który kampił po lewej stronie (wyjście z matrixa) - akcja 11:15

2. Kinga powiedziała "Ten Ketchup jest odpalony"

3. Ty jej odpisałeś "czysty :)"

Spoiler
 
 po czym dodałeś "rozmawiam z nim na skajapaju"
Spoiler
 

4. Dostaliście po banie zgodnie podpunktem regulaminu:

"§6.2." Całkowity zakaz jest stosowania programów Ts3, Steam, Skype, czy innych komunikatorów do podpowiadania w trakcie gry będąc w różnych drużynach. [1. Ban permanentny z udowodnieniem]"

Po jednej akcji Keczupa stwierdziłam że jest spalony co powiedziałam przez mikro a jak później napisał Timek dawali sobie info.

 

 

Nie będę zamykać skargi, dopóki osoby poszkodowane nie powiedzą niczego na swoją obronę/lub przyznają się.
Jeżeli nie otrzymam odpowiedzi do: 22:46 27.05.2015 (48h od stworzenia skargi) skarga zostanie odrzucona, gdyż taki dowód jaki dostarczono (Twoja wypowiedź z gry) wystarczy by zbanować Was obu permanentnie.
 
Nie będziemy tolerować oszustwa.
Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

W takim razie bardzo mi przykro, ale ban zostaje.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności