Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - VVALO


VVALO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:VVALO

2. Imię:Jasiek
3. Wiek: 21
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre! 8/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Of course , czasami nie działa :/
6. Składka(Tak/Nie): Oczywiście, serwer się sam nie utrzyma ale na ten temat pogadam z H@ na priv jak się uda żebym został :)
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/VVALO/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Pracuję w sieci gastronomicznej głównie w systemie 2 po 2 , szkołę skończyłem, wróciłem do gry w cs'a po 3 miesiącach przerwy . Dlaczego Ja? Sumienny, potrafię rozróżnić cheata od normalnego gracza, nie lubię chamstwa, denerwują mnie gracze którzy wyzywają innych a sami bugują rakiety albo wchodzą na txt żeby zrobił na złość a admina nie ma akurat i idzie mu to płazem . Widziałem w regulaminie,że tam jest wspomniane o postach.. Od razu mówię,że nie mam zamiaru nabijać bezsensownych postów przy tematach które nie wymagają tego żeby mieć określoną liczbę bo zrobi się wielki spam, jak zostanę adminem to na pewno będę się wypowiadał na UB po moich ss :) co jeszcze mogę dodać?! Jak ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej o mnie to zapraszam na priv!
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Non steam...
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  Codziennie po 4 godziny minimum , jak wolne to nawet do 8-9
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: w dni robocze głównie rano(wolne też wieczorami) w weekendy głównie jestem po 6h od 14/15
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 3-4 latka będą :D
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): byłem adminem, moderatorem na forum i miałem kiedyś własną serwerownie z kumplem ale każdy poszedł w swoją stronę i się rozpadło...

Umiem przyjąć krytykę jak i pochwałę więc zapraszam do komentowania! Pozdro!


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie Tak.

 

Składka ++

Czas na serwerze ++

Amx ++

 

 

Wiec jestem za widuje cie często na serwerze ogarniasz raportujesz cziterow na u@ wiec ogarniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności