Skocz do zawartości

Upada Serwer Nie da Się Grać !


Vasco Da Gama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie cały serwer Bf2+FFa jak każdy zauważył na serwie gra strasznie mało osób w tej chwili 4 graczy  w tym AMX -,- i co mamy z tym zrobić jest to najlepszy serwer na tej serwerowni oczywiśćie to moje zdanie każdy myśli inaczej :er: ... Każdy wie że koniec roku się zbliża zagrorzenia , Praca i wgl ale serwer spada na psy może w wakacje bedzię wiecej osób tak sądzę patrze na serwer a tam tak mało graczy  to aż odechciewa się grać...

 Trzeba coś zrobić z tym serwerem np Jakaś składka nie obowiązkowa.

Jeśli będzie tak dalej to serwer upadnie -,- To jest oczywiście moje zdanie.

 

Jeśli ma ktoś jakiś pomysł proszę o komentarz :) :signher:

 

 nsaNe~

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadzam parę  zmian, które przedyskutowałem z innymi opiekunami naszej serwerowni i np wczoraj było 14, wcześniej 12 osób także serwer raczej wstaje a po 23 godzinie widziałem 10 graczy :) jak jest admin to inaczej się gra i wiem to po sobie bo jest ogar wtedy i robi się bezpieczna atmosfera :) 

nie powiem bo szału nie ma lecz najważniejsze to nie poddawać się :) teraz dałem tego vip'a darmowego w tych godzinach także, to też na pewno zachęci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest teraz troche większa frekwencja ale z tego co zauważyłem gdy grane są małe mapy to przybywa graczy tak więc proponuje wgrać kilka mniejszych map a graczy napewno przybędzie. Hmm darmowy vip myślę że to powinno troche pomóc.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo mniejszych map dawajcie swoje propozycje na male mapy,ja swoje dalem najwidoczniej sie nie spodobaly, ale piszcie propozycje bo naprawde jak juz gram kolejny raz snowa, maxa, crazyjumpa, pooldaya to albo siedze sobie na spekcie zeby tylko admin byl albo wychodze i wracam jak jest juz wiecej odob i normalna mapa,ludzie zamiast zglaszac czmu tu jest malo graczy i oczekiwac ze kuba jest magikiem i wyczaruje ze server full non toper bedzie myslcie jak zachecic graczy do wchodzenia do nas skladajcie propozycje ; )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje mapy przeszły i nie ma się co obwiać :) w niedziele bede miał czas to je dodam bo jak na razie to robota i szkoła mnie na chwilkę spowolniły :/ damy rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie działa. Sobota, godzina 15:40 - teoretycznie największy ruch.. ;d

A na serwerze 1 osoba, nawet nie osoba bo bot ;d

Byłbym za wgraniem więcej mapek aim i wyrzuceniem mapy aim map usp ;p

Edytowane przez Michuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie dodawać coraz to nowe mapy, bo tylko odrzucacie tym graczy.

Dodawanie "ciekawych" map nie rozwiąże problemu.

 

Gracze cs 1.6 nie lubią nowości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie dodawać coraz to nowe mapy, bo tylko odrzucacie tym graczy.

Dodawanie "ciekawych" map nie rozwiąże problemu.

 

Gracze cs 1.6 nie lubią nowości.

 

Popieram pana up. ;) Za moich czasów jak tam grałam na tym serwerze i miałam admina dużo map nie było, szczególnie były te podstawowe więc lepiej to zmienić. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z 5 osobami powyżej, standardowe mapy (najlepszy pomysł) tak jak powiedział shadow, gracze 1.6 nie lubią nowości, to już przyzwyczajenia i przyjemność z gry na mapach, które się zna.. cóż taka prawda co by nie skłamać ..

 

pozdrówki Smoku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak ale granie ciagle tych samych map... to tez sprawia że gracze wychodza.

Spójrz na serwer ODD2 czy FFA.

Pisanie, że granie ciągle tych samych map powoduje zmniejszenie ilości graczy pokazuje tylko jak bardzo jeszcze nie znasz społeczności Counter-Strike 1.6.

Dla nich liczy się znajomość mapek, dobra ich konstrukcja - adekwatna do trybu gry i względna popularność.

Człowiek lepiej się czuje na czymś, co zna.

 

Proponuję ustalenie cyklu dużych map, które są najbardziej lubiane przez graczy BF2 (dd2/nuke, westwood? eldorado? assault? - gracze nie dbają o cele mapy, lecz o samą rozgrywkę) oraz wprowadzenie do nich BS limitera, który blokuje drugiego bs'a przy małej ilości graczy/ plugin mała mapa.

Nie wiem, kombinujcie co się sprawdzało :x

(Warto spytać starszych gracz/administratorów tego serwera, czemu zrezygnowali lub co im teraz nie pasuje - nie bać się prawdy)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście Shadow podsumował całą sprawę konkretnie i dziękuje Ci za to :) 

Usunąłem parę dużych jak i małych map oraz dodałem de_traina i jak na razie nie mam zamiaru nic w mapach kombinować bo są "standardowe" . Nie ma co dawać nowości, przecież stare dobre mapy same wystarczą. CO do graczy to jest różnie z tego co zauważyłem, raz jest 5 vs 5 albo 7 vs 7 i się gra, a skoro ktoś nie chce grać to jak się ma ludzi uzbierać? O jest ktoś to i ja wejde a nie że wychodzi ktoś bo mało ludzi albo ich wgl nie ma... Czasami trza myśleć co się pisze a ja jestem otwarty na poprawki jak i zwrócenie mi  uwagi, nie bójcie się tego :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności