Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Makumba


eR1992

Rekomendowane odpowiedzi


1.Twój Nick: eR 

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Makumba

3.Admin/Gracz : Admin

4.IP/SID oskarżanego:

5.Data i godzina: 28.05.2015 - 18:45:36

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

7.Opis sytuacji: Na mapie  zm_dust2_kamp zostałem zbanowany " za wchodzenie na TXT" na tej mapie znajdują się "teleporty" i wejscie w owe miejsce nie jest trudne i to nie są tekstury. Makumba nie znajac mapy nie wysłuchał moich tłumaczeń, tylko odrazu dał mi bana. W regulaminie jest napisane "3.27 TXT - ostrzeżenie/kick/ ban od 30 minut do godziny" wiedź admin mógł chociaż dać mi szanse się wytłumaczyć. w Dniu dzisiejszym jest to już drugi ban od tego samego admina. 


 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] There are 29 minutes and 25 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : eR 

[AMXBans] Reason : ' Wchodzenie na TxT ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 4719144 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 213.199.240.26 ' 

[AMXBans] =============================================== 

Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.

Kicked : You are BANNED. Check your console.
Edytowane przez eR1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin jest nowy ale regulamin powinien znać a co do txt to niektórzy bardziej doświadczeni gracze wiedzą gdzie wejść w ten teleport a inni nie ban niesłuszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin jest nowy ale regulamin powinien znać a co do txt to niektórzy bardziej doświadczeni gracze wiedzą gdzie wejść w ten teleport a inni nie ban niesłuszny :D

Admin nowy czy nie nowy, powinien wiedzieć gdzie są txt tym bardziej, że Ilonka zrobiła topic na ten temat, to nie jest żadne usprawiedliwienie. Stąd też po raz kolejny przypomina nam o sobie reguła, że "lepiej na adminów brać ogarniętych graczy", bo jak wiadomo ci nowi popełniają dużo błędów zazwyczaj. 

 

Teraz wracając do skargi. Na tej mapie jest +/- 3 ukryte teleporty o ile się nie mylę (oczywiście, że się nie mylę) prowadzące w różne miejsca. Zabawne jest to, że wszystkie prowadzą w 3 lokacje, na skałkę, na taką "pochylnię" i na spawn'a ct bodajże, jeżeli użyłeś jednego z nich, to nie złamałeś regulaminu. Co za tym idzie? admin powinien dostać ostrzeżenie, a ty przynajmniej słowo "przepraszam" od admina banującego. Zapomniałeś o demku z HLTV oto one: http://231112.node9.pukawka.pl/hltv-1505281844-zm_dust2_kamp-1432831440-1432833780.zippowodzenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro jest adminem to powinien... Ale mógł przynajmniej mnie wysłuchać a nie odrazu banuje. Dzisiaj 2x dostałem od niego niesłusznie bana... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności