Skocz do zawartości

Rezygnacja z opiekuna serwera


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 Dziś postanowiłem zrezygnować z funkcji opiekuna serwera. Robiłem co mogłem.

Dodawałem nowości , organizowałem konkursy i wiele innych. Nie mam już sił opiekować się serwerem. No i chciałbym odejść od 1.6 i przenieść się na Go. Myślę że byłem najgorszym opiekunem na sieci i myślę że odpowiednia osoba która lepiej ogarnia tym się zajmie.

Rezygnacje już napisałem na pw do Karola 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Myślę że byłem najgorszym opiekunem na sieci"

Nie przesadzaj :x

 

Jeżeli starałeś się jak mogłeś, to z pewnością nikt nie ma tego za złe, a tym bardziej nie obwini Cię, że serwer... jest jaki jest. Po prostu xD

 

Siwy, ojj przepraszam, ale ja również byłem jednym z najsurowszych xD

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej mówi, PB to gówno ;d jak twierdziłem wcześniej tak teraz mówię. 

PB można tworzyć jak się ma nadto kasy. 

 

A opiekunem złym nie jesteś, robiłeś to co do ciebie należało.. gdybyś olewał wszystko i zdanie innych , a robił po swojemu jak nie wposmne kto.. to wtedy byś mógł się nazwać złym opiekunem.

Chociaż jak to ankieta fakela, dowodziła że ja jestem najsurowszym z opiekunów ;) co można rozumieć jako że jednym z gorszych. Czyli ty byś był dopiero na 2 miejscu ;d Na razie to nie licz na top 1 :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz nazywać się najgorszym opiekunem. Bo w przeciwieństwie do innych ty dostałeś serwer do rozkręcenia w czasach gdy 1.6 już dla nikogo nie jest atrakcyjny, tylko sentymenty trzymają graczy przy tej grze. Ten serwer był porażką na starcie najpierw 4FUN który chyba nawet miesiąca nie przetrwał [jeśli się mylę, to proszę o korektę] później zaś innowacyjny mod PB + klasy, gdzie serwery PB z dnia na dzień pustoszeją zresztą jak inne mody, co widać. Nie jest to jakąś tajemnicą, że cs:go skutecznie wykrada graczy i to my opiekunowie serwerów 1.6 zbytnio temu nie zaradzimy niestety. 

Rezygnujesz, no to szkoda, twoja decyzja, ale nie miej poczucia winy za to, że 1.6 upada, bo na to nikt nic nie poradzi :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności