Skocz do zawartości

Terrorysta , Złodziej Perków


AMAD

Rekomendowane odpowiedzi

Terrorysta 

 

Witam. Ten temat już był poruszany ale jest zamknięty. 

Klasa jest zbyt szybka bo ma lekką broń i szybkostrzelną, jeszcze przy zwinnych palcach jest praktycznie nie do trafienia i zmiata wszystkich z drogi. Wiele osób na nią narzeka że się nie da grać i nie da się jej trafić. Jest to kolejna klasa która psuje rozgrywkę na cod modzie.

 

Zmiana - redukcja kondycji do -30 

 

 

 

Złodziej Perków

Klasa nieużywana na serwerze 

 

Zmiana-Dodanie 1/12 na wyrzucenie broni przeciwnika 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za , terrorysta wczoraj 10 lvl biłem wszystkich. postać za mocna konda jak u podporucznika -30 i moze byc , co do zlodzieja perków dobry pomysł , 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nołnejmy nagle w topie na tabeli wyników, nagły wylew terrorystów, zmiana kondycji i zmienijszenie dmg powinno zaradzić. (A najlepiej to zmienić broń na mp7.)

Edytowane przez Quoth
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wasze zmartwienie się klasa "terrorysta"(ma za dużo zwinności , dmg , nie da się go trafić ) ta postać będzie cierpieć przez poglądy graczy którzy wola grać klasami które maja karabiny ( Gaill , AK.47 , M4A1-S , M4A4 , a nawet awp [1/1] ) . Zmniejszcie mu wszystko co ma , (...) ale to co zrobił Quoth 01.06.2015 o godz. 21.30 ( ok tej godziny ). Zaczęła się dyskusja na temat klasy "terrorysty" ,(...) owa dyskusja skończyła się wyzywaniem graczy którzy grają ta klasa a RÓWNIEŻ wymawianiem  słów wulgarnych na chacie głosowym (...) . Nie napisze konkretnie jakich słów użył ponieważ mógłbym skłamać lub przekręcić . Ale że chce mieć załatwiona sprawę z Panem Quothem , mogę streścić tą owa rozmowę kiedy ja pisałem a on mówił :

Quoth-... "taki jak ty bez skila może być w top10 , bez żadnych umiejętności strzeleckich "

Quoth-..." to właśnie ty jesteś największym "...Gnojem..." z nich wszystkich "

Quoth-..."chciałbym usłyszeć twój głos , no proszę odezwij się..."

Obrażał każdego kto GRA Terrorysta także Dzikuska który jest w top10 pierwszy . Po prostu ten Pan nie umie się pogodzić z tym , że ktoś może lubić dana klase , bron lub umiejętności , które są już ustalone na tym servie . A co do samego Pana Quotha to mam mieszane uczucia ale chcę aby admini serva cod 250lv stłumiali takie wulgarne zachowania jak będą grać i słyszeć jakiekolwiek przekleństwa wychodzące od gracza do gracza . (Przepraszam , że to nie jest napisane w skargach ale uważam , że nie mógł bym tam tego napisać , ponieważ pisze to nie tylko z tego powodu ze obraził mnie ale również innych graczy ( również z mojego klanu ) . Chce tylko żeby się uspokoił i dal ludziom grać takimi klasami jakimi chcą a nie wmawiać im ze nie powinni bo jest za silna .[Zastrzeżenia i problemy Proszę w wiadomości Prywatnej}  Przepraszam i pozdrawiam MenVip .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy to w dziale skargi a nie tutaj panie Men Vip. Temat jest założony nie po to żeby zwracać komuś uwagę a po to żeby dokonywać zmian na lepsze i żeby  ludzie grali na serwerze bo gra ich coraz mniej właśnie przez klasy typu terrorysta tak samo jak wcześniej było z saperem. 

Edytowane przez AMAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka odpowiedź dla kolegi wyżej.

 

Jedyną osobą która na pewno obraziłem, jesteś ty, sam sobie winien bo kłóciłeś się ze mną, żeby zostawić w spokoju twoją ulubioną klasę i jak się nie podoba, to samemu zacząć nią grać. - To tak w skrócie, nie będę cytował twoich wypowiedzi. (Regulamin zabrania używania wulgaryzmów tylko na u@, wiec mogę sobie poprzeklinać dowolnie. Stosowanie przecinków [ słowo "kurwa"] oraz wyrażanie zażenowania czyjąś wypowiedzią [słowo "ja pierdole"] w moim wykonaniu jest bardzo często.)

A nazwanie innych osób grającymi ta klasą noobami, unskillami to tylko stwierdzenie faktu, a nie obraza. (Zresztą każdy kto uważa tą klasę za mocną przyzna mi racje.

 

Powtórzę tylko to co powiedziałem ci wczoraj na serwerze, jeżeli jesteś dobry, ludzie będą cie wyzywać od odpałów, a jeżeli wyzywają twoja klasę, znaczy jesteś nikim.

 

@Down

Nie nadużywam.

Edytowane przez Quoth
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co do terrorysty zamiast obniżać cały czas punkty startowe dajcie mu ogranicznik do 70 kondycji i 50 punktów hp dlaczego tyle? Juz nie będzie ze on biega kolo ciebie z zawrotną prędkością zadaszenia mu 170 obrażeń a on ma dalej ponad 100 a i nie będą narzekać ze jest za szybki a 70 kondycji zdecydowanie wystarczy na "pierdziawke" a co do wyzwania w wykonaniu pana quotha jest na serwerze ? Nagraj cie to jak wyzywa i po tym prosto do działu skargi i będzie po problemie nie wdawajcie się z nim też w kłótnie albo poprostu mutujcie go sobie :)

 

@@Edit

 

proszę quotha o jeszcze raz przestudiowanie regulaminu gdyż chyba pominąłeś albo chciałeś pominąć ten podpunkt 3.5 zakaz NADUZYWANIA wulgaryzmów na say/tsay jak i poprzez MIKROFON a sam przyznałaś ze tego nadużywasz :)

Edytowane przez ★MrSkill_SnipeR_4EveR★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności