Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie CzerwonyRanger


CzerwonyRanger

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: CzerwonyRanger

 

2. Imię: Hubert

 

3. Wiek: 15/rocznikowo 16

 

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

 

6. Składka (Tak/Nie): Tak

 

7. Link do swojego GameMe**: http://www.gametracker.com/player/CzerwonyRanger/185.36.169.126:27136/

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Cześć, mam na imię Hubert, mam 15 lat i mieszkam na wsi. Interesuję się komputerami, grafiką komputerową od niedawna, zamierzam kształcić się własnie w tych kierunkach. Dlaczego akurat ja mialbym zostać adminem? Służę pomocą innym graczom, jestem zawsze gotowy do wejscia na server (GG 24/7), nie sprawiam żadnych kłopotow na serverze jednak muszę sie przyznać, że byłem karany banem ale nie dłuższym jak 4 godziny. Staram się nie popełniać błędów gramatycznych i językowych. Kadra adminów jest naprawdę dobra lecz zawsze przyda sie ta "dodatkowa para rąk" do pracy. To tyle ode mnie.

 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak 1:1:68782419

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Z końcem roku mam naprawdę dużo czasu i w głównej mierze spędzam go przy komputerze wieć odpowiadając na pytanie z 5 godzin nawet

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze: od 15:00/14:00 do 1:00/2:00

 

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 563 godziny

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Byłem adminem na wielu serverach i bardzo dobrze się sprawowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dużoooo graczy zgłasza na pw. Smx jest łatwe, więc szybko podłapie. Spędza sporo czasu na serwerze. Przyda się Admin teraz bardzo :D

 

@ Bany za skracanie?xd ma tylko jednego i to sprzed miesiąca

Edytowane przez Visha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności