Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na J0c|<err0 1


Piy Piy :P

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Beksa

2.Nick admina/gracza który zawinił: J0c|<err0 1

3.Admin/Gracz :admin 

4.IP/SID oskarżanego:nie posiadam ale mozna latwo znalezc w logach

5.Data i godzina: 22.12 02.06.2015

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www5.zippysha...LNGvZ/file.html        - demko

7.Opis sytuacji:  Wytlumaczm i jedno Joc jak mozna robic komus ssy jak jest afk bo tego nie rozumiem, pozatym jestem adminem na ODD2 tak jak ty. Prosze wytlumacz mi to bo tego pojac nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 kwiecieć a 3 czerwiec to kupa czasu, odrób warna jak najszybciej bo stracisz adma. 

 

L 06/02/2015 - 22:12:44: [amxbans_main.amxx] `J0c|<err0  1<3316><STEAM_0:0:89455927><SPECTATOR> zbanowany Beksa<STEAM_0:1:1267848> Dlugosc bana: NA ZAWSZE. Powod: Wrzuc screeny na forum.

 

Ale to sobie justyna z jockerem wyjaśni, bo czy pomyłka czy nie.. nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyjaśnię bo komp mi padł i nie mogę nic sprawdzić.. Proszę rolo, zajmij się tym jak najszybciej, bo zaraz zrobi się z tego dyskusja, a ja takowych sobie nie życzę w tym dziale. Jedynie jeszcze proszę o wypowiedź Admina banującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszykowałem sobie ss'y do zrobienia i czekałem aż wróci (wiedziałem, że afk jest), ale przez przypadek nacisnąłem 1 klawisz i się zrobiły zanim wrócił... :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dla Twojej informacji Jocker, może nie wiedziałeś, może wiedziałeś.. Banowanie admina ss'ami i w każdy inny sposób jest karane, a kara wygląda tak, że odbierane są flagi adminowskie.

 

 

 

 

6.11 Administrator nie ma prawa zbanować innego administratora DD2.

 

 

Biorę pod uwagę to, że jesteś na okresie próbnym i mogłeś nie wiedzieć o tym, że nie można banować adminów. Jedynie jeśli podejrzewasz o używanie jakichkolwiek wspomagaczy to zapamiętaj, że takie sprawy ujmuje się w demku i przekazuje UBT. Jocker mocne ostrzeżenie, byś zapamiętał powyższą informacje i uważał bo możesz stracić flagi. To tyle, skargę przyjmuję, a temat zamykam.

Edytowane przez Justynka.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności