Skocz do zawartości

[UB]BAN SENNHEISER~ *!


SENNHEISER

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SENNHEISER~ *!
Link do SS: BRAK
Wycinek z konsoli(bez IP)*: CZITOWANIE
Serwer: Only DD2
Link do bana: 
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=193767

 

 

Witam. Widzę że teraz już bez ss od razu ban. Ciekawe czy pan który mnie zbanował w ogóle przez dłuższą chwilkę na mnie spojrzał zanim dał mi bana. Proszę o rozpatrzenie jak najszybciej tej sprawy. Ponieważ nie zamierzam znowu marnować czasu (jak wczoraj) i czekać tak długo jak wczoraj na UB. Teraz pewnie będę musiał czekać na wypowiedz tego nieudolnego pana ? Czyli znowu 24 godziny zmarnowane ponieważ nie wiadomo czy w ogóle się w tym temacie pojawi.

 

Ps. Odnośnie pana który dał mi bana. Dostał info na u@ i nawet mnie nie sprawdził tylko od razu dał bana. Ponieważ nie był nawet przez rundę na spect. Proszę o ukaranie tego administratora ponieważ takie zachowanie jest karygodne. Teraz ja przez jego nieumyślność muszę marnować czas tutaj i czekać na UB. Taka osoba nie powinna być w ogóle administratorem serwera. Co trzeba być za nieumyślnym człowiekiem by banować kogoś bez wcześniejszego sprawdzenia... ? Proszę o pozbawienie pana który mnie zbanował prawa wykonywania pozycji administratora. (bez sprawdzenia daje bana ? to trzeba być że tak lekko powiem nienormalnym). To chyba nie jest administrator godny tej sieci.

 

 

@EDIT 

Dodaję demo z tej sprawy HLTV. http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1506041200-de_dust2-1433412000-1433413500.zip od 1 minuty do bodajże 9. I widać tutaj dokładnie jak admin pisze "kogo" a potem bez sprawdzenia banuje. (nie ma go na spec.) Proszę o szybkie sprawdzenie i UB. A dla pana który mnie zbanował i zmarnował mój czas proszę o pozbawienie praw administratora gdyż się do tego w pełni nie nadaje. (kto mądry banuje kogoś bez wcześniejszego sprawdzenia). Dziękuję i czekam na szybkie rozpatrzenie sprawy.

Edytowane przez SENNHEISER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zmarnowany czas... Tak jak myślałem. I proszę o zabranie praw administratora tej osobie. Jak można było powierzyć komuś tak nieumyślnemu rolę administratora ? Nie rozumiem tego. Można prosić już o UB. ? Przecież podałem demko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że piszę post pod postem jednak jestem już tak wkurzony na to co tutaj się dzieje że brak mi słów. To jest jakaś parodia. Po co czekać na demko od admina skoro dałem demo z HLTV i rozpisałem czas mojej gry ? Nie rozumiem tego. Jakie inne demo ma dać administrator skoro przecież innego nie ma... I czemu nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje w sprawie zachowania tego administratora ? Przecież jest to nieumyślny człowiek który nie może pełnić takiej funkcji. Nie będę mówił dlaczego ponieważ pisałem o tym wyżej.

 

 

@EDIT

 

To wszystko jest śmieszne. Czekam od dnia na demo administratora chociaż dodałem link HLTV na samym początku. Jeżeli demo administratora jest tutaj potrzebne to po co mamy HLTV ?

 

@EDIT

 

24h minęły... Tak jak mówiłem ten nieudolny, nic nie wart administrator nawet się nie udzielił. Całkowity brak honoru z jego strony... Czekam na UB.

Edytowane przez SENNHEISER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności