Skocz do zawartości

Co Wy na to?


JigsoW

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem powinien zostać zniesiony zakaz przeklinania. Według mnie można dać możliwość przeklinania na SAY'u, ale nie obrażania innych graczy ( obrażenie gracza/admina = ban na 30min-1 dzien). Może to tylko błahostka, ale zdarza się że przychodzi nowy gracz bluzgnie sobie i dostaje bana i już nie wraca. Także proszę o wypowiedzenie się na ten temat :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie dalem jeszcze bana za kulture czy tez kicka, po jednym upomnieniu zazwyczaj gracz juz przestaje czasem nawet przeprasza to moze zamiast banow dawac kicki po 1-2 upomnieniach 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw, Gracze i tak bluzgają bardzo często, a jeśli im pozwolisz na więcej - będzie sajgon. Krótko mówiąc - "dasz im palec to wezmą całą rękę". Moim zdaniem tak nie zwiększymy liczby graczy na serwerze i nie to jest problemem, czyli ban za kulturę. Bez przesady, ja np. bany za kulturę daję, chociaż rzadko, tylko jeśli ktoś na to zasłuży. Każdy wchodząc na serwer, akceptuję regulamin i powinien go przestrzegać i naszą sprawą jest, że ktoś nie przeczytał regulaminu. Niedługo może zostaną zniesione jeszcze inne bany, tylko po to aby było więcej graczy. Osobiście nie akceptuję grania z cziterem, kolesiem który wyzywa itp. już wolę grać nawet 1 vs. 1 niż z graczem który nie przestrzega regulaminu. Nie żebym teraz był taki święty i regulamin był moją komórką w kieszeni, którą zawsze mam przy sobie, ale nie wydaję mi się żeby jakkolwiek miało to pomóc i na pewno nie zwiększy liczby graczy. Nie w tym leży problem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez jestem przeciwny kultura na serverze to podstawa,ja tez zazwyczaj upominam chyba ze drugi trzeci raz sie to zdarzy to daje na 5 minut,i wydaje mi sie ze pogorszylo by to tylko sytuacje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej wam powiedzieć Kubie żeby wgrał plugin który będzie cenzurował przekleństwa? to wydaje się najlepszym rozwiązaniem, bo i gracze nie będą widzieli przekleństw (admini będą widzieli) i nie będzie trzeba banować za kulturę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Pomysł odrzucony

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności