Skocz do zawartości

Co Wy na to? #2


JigsoW

Rekomendowane odpowiedzi

Moim pomysłem jest wgranie standardowych skinów broni z CS GO dla każdego gracza. VIP z kolei miałby skiny z CS GO, ale już jakieś inne np. AK 47 Vulcan. Szczerze mówiąc nie wiem czy to w jakiś sposób przyciągnie i zatrzyma nowych graczy, ale spróbować warto. Także proszę o wypowiedzenie się na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie pomysl nawet fajny ale juz nie raz byl proponowany i nie ma, druga sprawa waga tych plikow jak ktos ma slabego neta to moze sie mu to pobierac dosc czasu kiedys mialem slabego neta i jak cos sie pobieralo dluzej nic minuta dwie to przerywalem i szukalem innego serwera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, wydaję mi się że nie ma to sensu. Niepotrzebne zaśmiecanie serwera jakimiś modelami broni, które tak naprawdę nic nie dają. Ja sam byłbym za usunięciem całkowicie modeli ale skoro jest możliwość wpisania:  /modele i wyłączenie ich to niech tam sobie będą - dla Vipa, pamiętaj JigsaW, że to VIP ma być wyróżniony, dlatego żeby zachęcić graczy do kupna, bo jakoś serwer musi mieć zyski i się utrzymywać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popieram kowala bez sensu,jest wgrywanie tych modeli jak i tak wiekszosc vipowcow wylacza niestandardowe modele ja włącznie i nie wyobrazam sobie aby byly na stale gdyz wole tradycyjne modele takie moje skromne zdanie.Fajnie ze cos myslisz aby zachecic graczy podoba mi sie ze dales pomysl niestety ja go nie popre gdyz wg mnie to zbedne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u was widzę zmiany, zmiany, zmiany.. wieczne zmiany ... czy te wszystkie modyfikacje i inne pierdoły przynoszą skutki ? bo coś czuję, że nie kombinujecie ze skinami, bóg wie jeszcze czym innym.. zapytam po co ???? za kadencji soota było inaczej, było mało zmian, bardzo mało, a ludzi było od groma, póki jeszcze miał czas zajmować się serwerem.. gdy już admini i inni ludzie wykiwali go no to, cóż.. serwer zaczął upadać, nadal jest w takim stanie widzę przez ile przypomnijcie mi ? 3-4 miesiące ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku masz rację za czasów Shoota było db Caly czas serwer był zajęty nie dało się wejść było pare map wgranych Modele Vipa byly 1 i Skiny też cały czas i grało się Zaje... Kuba nie bież to do sb ale Nie radzisz sb z Opiekunem nie wiem co robisz  zle bo jest max 10 graczy na serwerze zamiast całego serwera dużo zmian robisz za dużo o wiele ...

Wolał bym żeby było jak kiedyś a nie co chwile jakieś zmiany może starzy gracze powrócą bo widzę że niektórzy wracają na 10 min.. i piszą ze serwer jest teraz słaby .. a kiedyś był Najlepszy na całej serwerowni ... 

 

Kuba nie wiem co zrobisz żeby było jak dawniej ...

 

 Nie mam nic więcej do powiedzenia . 

 Bay  Kuba to Bot <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze insane w to co widze a jaki ma kuba wplyw na to czy ludzie bedą czy nie bedą grali powiedz mi ?? jesli nie chcial bym grac na tym serverze to bym nie gral a co ma do tego kto jest opiekunem zmiany az tyle ich bylo ??? za czasow sota ten server byl na czasie znudzil sie wiekszosci i tyle robimy co mozemy zzeby pomuc przywrucic dawna frekwencje i jest coraz lepiej zauwazylem,a ty insane jak jestes pijany to idz sie wyspij a nie bzdety piszesz no krew mnie zalewa jak cos takiego widze czlowieku jutro na trzezwo to przemysl i napisz cos sensownego a nie jak choragiewka wlasnego myslenia nie masz tylko wzorujesz sie tym co ludzie pisza wiesz juutro ma snieg padac w calej polsce wiec sie cieplo ubierz....twoj komentarz to dno,wg kuba dobrze sprawuje posade warto dodac ze chlopak sie godzi na wiele zmian co tu pisza bo jak tak go obwiniacie to sam juz pewnie mysli ze to jego wina a on nie ma wplywu na to ze na serverze jest tak czy inaczej my jako admini zapewniamy mila admosfere zeby zachecic graczy i widac poprawe przynajmniej ja widze i obwinianie tu kogos niczego nie wniesie takie moje zdanie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby kuba nic do tego nie ma ale jak ten serwer mógł się znudzić jak jest wiele serwerów BF2 i są zapełnione -,- wiec sie nie nudzi BF2  Sory Kuba Głupoty Napisałem :< 

Ku,,,, Co mamy ZROBIC ! ZEBY TEN SERWER PRZETRWAŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro serwer był lepszy za czasów Soota, to proszę bardzo idźcie se po niego a ja ustąpię miejsca. Jakoś wszystko jest tak "jak za Soota" z tym, że pare map dałem (dalej jest mapcycle) i pare banalnych pluginów i nic więcej. Nawet prosiłem go żeby mi dał liste pluginów jakie on miał i te pluginy są nie od dziś na serwie ...

 

przyznam szczerze, nie przeczytałem wszystkich postów a pomysł uchylam, wystarczy, że pobierają się rs'y i mapy a gracz nie będzie czekał aż pobiorą mu się modele broni

 

Smok a Tobie jak co nie pasuje, to pisz skargi i rób co chcesz i może ida CI się doprowadzić do tego, że Karol mnie wyleje a nie owijaj w bawełne bo to jest nudne. 

 

I jeszcze jedno, jakby te osoby grały co gadają, że nie ma ludzi to by się troszkę zdziwiły bo wczoraj albo środę było 9 cs 8 graczy i widze, że każdego dnia graczy przybywa. Nie powiem bo są dni jakie są ale gracze są, jak wejdziesz Ty, ja i jeszcze jeden admin czy gracz to pomału się uzbiera ekipa a nie ciągłe trucie, że ludzi nie ma... Tych słow nie kieruje do wszystkim graczy czy adminów, którzy się wypowiedzieli, ponieważ te słowa mogły służyć w innym kontekście. 

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Propozycja odrzucona

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności