Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na lekko mówiąc nieudolnego admina "Biały Murzyn"


SENNHEISER

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: SENNHEISER~ *!

2.Nick admina/gracza który zawinił: Biały Murzyn

3.Admin/Gracz : 

4.IP/SID oskarżanego: Brak ale daje link do amxbans http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=193767

5.Data i godzina: 04.06.2015 - 12:08:32


7.Opis sytuacji: Wszedłem na serwer by pograć po UB które dostałem za wstawione ssy. Nie minęło 10 minut gry a tutaj znowu ban pod hasłem "czitowanie" chociaż tak jak widać na demku administrator nawet mnie nie sprawdził. Nie wszedł na spect, posługiwał się wyłącznie wpisami innych ludzi na u@. Widać jest wyraźnie nawet że napisał na say@@ "kogo" a później bez żadnego sprawdzenia po prostu dał bana. Proszę o zabranie temu panu funkcji administratora i wszelkich flag na tym serwerze (prócz flagi z-gracza) na moje może grać na serwerze jednak na pewno nie nadaje się do pełnienia funkcji administratora. 

Kolejnym faktem jest drugi temat: http://forum.cs-classic.pl/topic/35464-ban-sennheiser/#entry215413 skoro administrator już dał mi bana nawet bez tego sprawdzenia to niech wejdzie na forum i wstawi te demko czy jakiś dowód na to że jestem "spalony" Jednak nie robi on sobie z tego żadnego problemu, a ja gracz muszę czekać kolejne 24 godziny po nieudolnym banie kogoś kto nie zna się wcale na funkcji administratora. 

Administrator który dał mi bana jest osobą lekko mówiąc nieudolną i bezmyślną. Bo jak można banować kogoś bez wcześniejszego spojrzenia na jego grę? Nie rozumiem tego. Jedno jest pewnie, tutaj za takie coś nie wystarczy upomnienie. Musi on ponieść maksymalną karę w postaci  DOŻYWOTNIEGO zakazu wykonywania funkcji administratora.

Rozumiem jeżeli administrator się pomyli wejdzie na forum i w temacie przeprosi, powie że nie ma nic na swoją obronę, on jednak tego nie zrobił, wie że powinien wejść na forum i napisać swoją obronę w temacie lub wyjaśnić co i jak się stało że dał mi bana pod takim hasłem. On jednak tego nie uczynił, myślał chyba że się nie odwołam. Jednak nie poszło to po jego myśli.  Jest człowiekiem który nie powinien pełnić tutaj żadnej funkcji prócz zwykłego gracza. Nie będę się dalej wypowiadał myślę że wszystko udowodniłem, proszę o zabranie temu panu administratora. Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez SENNHEISER
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę zabierał odrazu Admina za jeden błąd bez przesady, każdemu się może zdarzyć.. Admin dostanie upomnienie myślę że sytuacja sie nie powtórzy :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności