Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie: smerfu.


smerfu

Rekomendowane odpowiedzi

1. smerfu.

2. Paweł.

3. 16.

4. Wybaczcie, lecz nie wiem co to jest. Jeśli nadejdzie taka potrzeba to naucze się ów znajomości :)

5. Tak.

6. Nie. Gdy będzie trzeba - zapłacę. Klne się ;)

7. http://www.gametracker.com/player/smerfu%20AWP%20KURWA%20MAJSTER/185.36.169.126:27301/oraz http://www.gametracker.com/player/smerfu/185.36.169.126:27301/ Są to dwa linki, ponieważ podczas przygody z CSem miałem dwa nicki, zresztą jak widać :)

8. Jestem bardzo inteligentnym gównarzem, który posiada szacunek do osób starszych i wie póki co, gdzie jego miejsce. Wiek nie robi dużego znaczenia jeśli druga osoba dorównuje inteligencją. Chciałbym zostać adminem, ponieważ czasem podczas gry trafią się naprawdę irytujący gracze, którzy fajną zabawę przemieniają w udrękę. Nikt niestety nic z tym nie robi. Odkąd gram nie spotkałem żadnego admina na tym serwerze. Gram wtedy kiedy natężenie "piątych kół u wozu" jest największe :) Byłbym bardzo wyrozumiałym  opiekunem serwera. Znam większość znanych graczy na tym serwerze, którzy darzą mnie szacunkiem.

9. Na samą grę na serwerze jestem w stanie poświęcić 2h dziennie, lecz jeśli chodzi o polepszanie serwera jestem w stanie funkcjonować 24h :)

10. Dni robocze: w godzinach 15 - 20, zależy od lekcji, obowiązków i pracy :) W weekendy 3-4h w godzinach 12 - 20.

11. Na koncie +600h. Jestem 8 w TOP10 na waszym serwerze. Moje kda wynosi ponad 2.

12. Nie, jest to pierwsze w życiu podanie jakie składam, jeśli chodzi o serwery :)

 

Gdybym wiedział, że do podania potrzebna będzie aktywność na forum to bym to zrobił szybciej. Składke zapłace, nie przejmujcie się :) Myślę, że nie będziecie zwracać uwagi na mój wiek... Naprawdę, nie chcę być adminem po to aby mieć ubaw banując innych. Pragnę tylko, aby miło grało sie na waszych serwerach :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez smerfu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności