Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie KrZySiO


KrZySiO91

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:KrZySiO

2. Imię:krzysiek

3. Wiek:24

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie):Nie

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/KrZySiO/193.33.177.166:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam 24 lata. Mieszkam w Szczecinie. Pracuję w firmie Budowlanej. W wolnym czasie gram w piłkę nożną, spędzam czas ze znajomymi i gram w Counter stricke. Często na serwerze nie ma admina, a gracze łamią regulamin. Byłem już adminem na tym serwerze. Straciłem admina z braku aktywności na serwerze... Praca i te sprawy :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3h dziennie 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze: 18-21, Weekendy: różnie ale z 5h na pewno 

12. Staż w grze counter strike 1.6: 8 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Oczywiście

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, powody:

- napisałeś że od 2 do 3 h siedzisz na serwerze a tak naprawde tyle nie jest.

w niektóre dni nawet jednej godziny cie nie było.

- brak składki.

 

 

Edit. Hahahhaa puchatkowy rozwaliłeś mnie. Mam zgłoszoną nieobecność u opiekuna ale i tak gdy mam czas to gram, może nie dużo ale gram.

 

Edit2.

Mi chodziło o to że chociaż mam zgłoszoną nieobecność to i tak gram.

Edytowane przez Fresh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja się wypowiem :)
Fresh Tak się składa że krzysio ma więkrzą aktywność na serwerze niż ty jako admin :D i patrząc po GT to Jest co dzień :) A składka nie jest obowiązkowa.

Visha Co do twojej wypowiedzi to krzysio ma ostatniego bana za obraze z przed 2 miesięcy. nie rozumiem twojej wypowiedzi... A ban za obrazę z 02.06.2015 Masz tutaj wyjaśniony http://forum.cs-classic.pl/topic/35416-skarga-makumba/ 
 

Co do podania to pamiętam że krzysio był dobrym adminem. Tylko nagle z dnia na dzień gdzieś go wcieło.

 

Brakuje na serwerze adminów. Wystarczy wejść na serwer i zapytać graczy o aktywność adminów, albo przejrzeć skargi lub wypowiedzi graczy w dziale Zm. Opiekun mn9 ma większą aktywność na serwerze niż admini hehe

 

Najlepiej wziąść 14 latka na admina :D i niech się dzieje co chcę :D

 

Pozdrawiam 3lu ;)
 

@Edit. (Gdy mam czas to gram) Ale nie siedzisz 2-3h dziennie :) więc zanim się do kogoś czepisz, popatrz na siebie :) Masz Swoje GT na sygnaturze :) więc nie ma czym się tam chwalić :D

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wypowiem jako legenda serwera :D.

Krzysiu jak najbardziej nadawałby się na admina, tym bardziej, że są narzekania, że adminów jest mało albo wcale ich nie ma. A lepszy admin na godzinkę niż jego brak, poza tym on jest ogarem, a bana za obrazę ma od Makumby, a znając jego dziecinne zachowanie to pewnie Krzysiu napisał komuś, że jest gównem i od razu wyleciał co jest śmieszne. Co więcej trzeba tutaj ogar adminów, bo jak widzę, że Gracz || CSC dostaje bana na 1h z powodem "zmien nick" to mnie szlak trafia http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=195182 

Tak poza tym to na +:

- wiek

- ogar gracz 

- znajomość regulaminu 

- dobrze napisane podanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności