Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Fresh


I3lu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Puchatkowy Alkocholik

2.Nick admina/gracza który zawinił: Fresh

3.Admin/Gracz : Admin

4.IP/SID oskarżanego: - 

5.Data i godzina:  18:30 02.02.2015


7.Opis sytuacji: Nie wiem co ty Fresh masz do KrZySiO ale nie fajnie się zachowujesz... Taka postawa Admina? 

Więc tak Nie ma co tu za dużo się rozpisywać Ban nie słuszy. Mało tego. Ban został dany chyba tylko z jednego powodu... ponieważ Fresh nie lubi KrZySiO.

Na demku Między 20-23 minutą Admin kampi sobie w powietrzu na lm'ach Gracz Krzysio używa KB I dostaje Bana na 1 dzień Zupełnie za freeko :D Gdzie tam jest bugowanie? Proszę obejrzeć demko.

Zainteresowała mnie jeszcze jedna sprawa.... Od kiedy to są bany za jakieś bugowanie KB? Czy to wymysł admina? Bo po pierwsze nie da się zbugować KB :D

A po Drugie Gdzie w regulaminie jest notka o Bugowaniu KB? 


O bugowanie broni jest notka :D

Pozdrawiam i mam nadzieje że Opiekun wyciągnie konsekwencje bo z tego co pamiętam to kiedyś zanim odszedłem to nawet po 22:00 Jeszcze serwer był pełny a teraz gra bardzo mało ludzi... Administracja świeci przykładami że uhuhuh :) (Nie mówie tu o opiekunie bo pełni rolę opiekuna + często na serwerze siedzi i ogarnia).

 

Proszę o odbanowania Gracza KrZySiO 

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugować KB się da i odsyłam cię to tematu.

http://forum.cs-classic.pl/topic/34143-skarga-fresh-chlopiec-ze-skaczacym-ego/

 

Jeśli Krzysio faktycznie zbugował, a to już uzna opiekun po obejrzeniu demka to BAN jak najbardziej słuszny i gracz powinien się cieszyć, że dostał tylko na 1 dzień.

5.14 Bugowanie - Ban od dnia do bana permanentnego

 

@EDIT

Również jestem za wpisaniem takiego punktu w regulaminie i napisałem to w propozycjach.

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak ban nie jest słuszny, ponieważ gracz KrZySiO nie trzymał na kb gracza, uderzył raz i spadł.

I proszę o wstawienie notki z informacją do regulaminu o bugowaniu KB Bo samo "Bugowanie" nie mówi za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban słuszny,żeby doskoczyć do tego lm'a trzeba przytrzymać prawy klawisz myszki a to już podchodzi pod bugowanie knife blinka. Również w regulaminie zaraz znajdzie się odpowiedni zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności