Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UB Team] by TaQ


Takichi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:   TaQ    
Wiek:   18 lat
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:   AmxBans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:   W CS'a 1.6 gram 5-6 lat.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? :   Tak,miałem do czynienia,będąc adminem na tej sieci jakiś czas temu.
Ile czasu poświęcasz forum?:   Coraz więcej,jeśli jestem na komputerze,forum jest otwarte. Myślę,że spokojnie 2-3h dziennie.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Kiedyś,bardzo dawno,gdy zaczynałem, odpalałem WallHacka.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:   Kilkakrotnie,głownie za ping.
Doświadczenie na podobnym stanowisku:   Doświadczenia mam, byłem już w UbTeam na tej sieci,jednak było to dawno temu. Starsi koledzy i koleżanki zapewne to pamiętają. Radziłem sobie.
Informacje o sobie lub uwagi:   Jestem Damian, gram wyłącznie w CS 1.6. Zdecydowałem sie złożyć podanie,ponieważ na tej sieci jestem już bardzo długo. Kiedyś byłem już w UbTeam,ale przestałem grać,co było jednoznaczne z jego straceniem. Teraz wracam i chciałbym pomagać niesłusznie zbanowanym graczom, a także wprowadzać przyjazną atmosfere w szeregi administracji całej sieci.

Pozdrawiam TaQ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby no jesteś długo ale przez spory okres czasu nie było Cię wgl na forum. UB team sobie radzi i chyba nie potrzebują tam nikogo do pomocy. Jak dla mnie w chwili obecnej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności