Skocz do zawartości

[Skarga] KropkA


CREATIVE

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: |ODS| Cr34T1v3

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: KropkA12

 

3.Admin/Gracz : Opiekun ha taki kij tego jeszcze nie bylo ^^

 

4.IP/SID oskarżanego:....

 

5.Data i godzina: hmm troche dawno pisze teraz bo dopiero teraz mam nirmalny dostep

 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): jak bedzie trzeba wstawie ssy, na razie wycinki z rozmow na gg.

 

KropkA

a dlamnie ma znaczenie zyby byla kultura n u@ miedzy admina jak czytam logi to sie zalamuje ! 4 cze, 15:56

ja

Ja tylko do vvalo 4 cze, 15:57

KropkA

NO I CO 4 cze, 15:57

Kultura to Kultura

ja

Ale klne? 4 cze, 15:58

KropkA

wyzywasz 4 cze, 15:58

odkad on jest mowisz ze sie nie nadaje

i na niego najezdzasz

ja ci teraz obiecuje ze jezeli twoi koledzye nie przestana na niego najezdzac to wyszyscy wylecicie z permem KPW ?! 4 cze, 16:00

i ty tez

ja

Po 1 powod bana? XD 4 cze, 16:01

KropkA

PO PIERWSze jestem H@ 4 cze, 16:01

i po 2 straciles adma

ja

2A co nadaje sie na @ 4 cze, 16:02

Za co

KropkA

za skargi 4 cze, 16:02

ja

I niech on cieszy sie ze nie dostal skargi ktora musial bys przyjac 4 cze, 16:04

KropkA

JA MAM NA CB 5 skarg 4 cze, 16:05

ja

A powiesz mi jakie skargi? 4 cze, 16:05

KropkA

i widzialem logi 4 cze, 16:05

NIE

bo wyleCiales z banem

ja

To fajnie bo na forum czysto 4 cze, 16:05

Haha za co ban

 

"KropkA:

To pisz i daj dowody bo ja mam wykazy z FTP i jeszcze z banem na forum wylecisz 4 cze, 18:35

Ja:

Szykuj sie na skarge"

 

7.Opis sytuacji: Po tygodniu mojego adminowania na servie prawie bez zarzutow opiekun servera kropka odebral mi adma :D haha na gg pytalem sie za co otrzymywalem wymijajace odpowiedzi odnoscie jakichs 5 skarg na mnie. :D ha fajnie.

Pozniej OPIEKUN KropkA szantazowal mnie ze dostane perma pisal o innych piedolach. Nie wytrzymalem i napisalem ze zloze skarge i swojej obietnicy dotrzymalem poniewaz admin zostal mi zabrany NIESLUSZNIE!!

 

 

PROSZE ABY TA SKARGE ROZPATRZYL KAROL ALBO INNA OSOBA BEZSTRONNA

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko drobną prośbę, jak już piszecie i używacie języka ojczystego to używajcie znaków interpunkcyjnych bo prawie sobie zęby językiem wybiłem. :/

 

Może lepiej wrzuć te ssy. Będzie bardziej przejrzyście.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahhahahahh xD 

Po 1.sam wpadłeś (Ja tylko do vvalo).

Po 2.co ty jesteś H@ żeby opieprzać innych adminów ?!?!? NIE !.

po 3.Zaufałem ci dałem ci więcej luzu a ty to wykorzystałeś i bez mojej wiedzy wprowadzałeś inne zasady bo niby ja tak mówiłem. 

po 4.Jak cie opieprzyłem to twoi koledzy z tego klanu |ODS| wyzywali vvalo bo ty już nie mogłeś.

po 5.wchodziłem pod innym nickiem na serwer i widziałem jak cie chłop zabił to dawałeś ss.

po 6.Było było zgłoszenie na u@ to TY POWINIENEŚ WEJŚĆ NA SPEC I GO SPRAWDZIĆ A TY Z MIEJSCA SS.

Tak jak napisałem NIE NADAJESZ SIĘ NA ADMINA !!!Twoja kultura na u@ zostawia wiele do życzenia.

A te skargi dostawałem od vvalo sprawdzałem demka i logi nic nie robiłem bo myślałem że to jedno razowa akcja ale nie uniosłeś się dumą bo za 1 razem ci nic nie zrobiłem.

Twoja arogancja jest nie do ogarnięcia dlatego straciłeś admina przez swoją głupotę!.

 

To wszystko pozdrawiam 

KropkA 

 

 

 

aa jeszcze luknijcie to http://forum.cs-classic.pl/topic/35440-creative/sam vvalo też na cb napisał skargę  

Edytowane przez KropkA12
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość który ma 16 lat i "znajomości" tutaj nie znając mnie od razu mi pisze ,że może tutaj wszystko bo zna się z ekipą? Człowieku przeklinałeś na sb (jak to powiedziałeś w żartach) a w regulaminie jest napisane,że nie można... 
Później na forum w wiadomościach pisałeś mi ,że się nie nadaję blablabla a jakoś gracze mnie chwalą i mają szacunek. 
Chciałeś sprawdzić że niby się nie "znam" i kazałeś graczowi włączyć wh po czym sam poszedłeś na specta a on się przyznał do tego :) 
Śmieszy mnie Twoja postawa, teraz odkąd straciłeś uprawnienia administratora to się żalisz... 
Może Ja powinienem powiedzieć,że jestem adminem i mam kontakt z Kropką?! Każdy gracz jest równy, nie ma podziału...
Z mojej strony chciałem Ci powiedzieć że za wysoko nos unosisz i to Cię kiedyś zgubi... 
Nie pozdrawiam...

Bez sensu ta skarga, Krypton weź ją zamknij czy coś . 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce coś powiedzieć..

 

Ten Creative grałem kiedyś z nim ja miałem admina oraz on miał Adma, i widzimy czitera, a tutaj Creative pisze na @@ offaj to albo cie zbanuje, Wiec co to za admin (były admin)

 

Nie pisałem tego do Kropki ponieważ myślałem ze sobie żartuje z tym gracze ale jak by nawet żartował to nadużywał @@ cały czas..

 

Creative tak naprawdę jesteś mała rybka w morzu, Pisałeś do mnie ze jesteś kapitanem co miały być mistrzostwa to ty wielki SZEF. Masz jakiś tam swój "Klan" lecz sam nie potrafisz grac pamiętasz jak graliśmy na odd2 na innej serwerowni proszę cie padałeś jak liść na ziemie z drzewa.

 

Ale ty wielki Szef Proszę Krypton lub ktoś zamknij ta skargę bo, Logi pokazują jak się zachowywał na serwerze.

 

 

 

ADMIN POWINIEN POKAZAC PRZYKŁAD GRACZOM !! A NIE ZACHOWYWAĆ JAK JAKIŚ BOT 

Edytowane przez Power
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin został odebrany z powodu kultury na U@. \\ Sprawdzałem logi po tym jak Kropka mi napisał i zgodziłem się aby admin został odebrany.

I tą skargą kończymy cała tą sprawę. Koniec tych kłótni na serwerze i na forum.

A co do dowodów z GG to nic to nie wnosi to sprawy na GG możecie pisać co chcecie wyzywać sie itp, jeśli to nie wpływa negatywnie na sytuacje na serwerze czy forum.

 

Jeśli dalej ta akcja się będzie ciągnąć to trzeba będzie to przerwać i polecą permy nie tylko na serwerze.

 

I taka jeszcze jedna rzecz od oceny pracy admina jest opiekun i administrator a nie admin admina będzie sprawdzał i oceniał.

 

.close

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności