Skocz do zawartości

Skarga [Blip ^]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Siwy

2.Nick admina/gracza który zawinił: Blip ^

3.Admin/Gracz : Adm

4.Data i godzina: do tygodnia max, nie pamiętam dokładnej daty.

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): SS

6.Opis sytuacji: Obraza > ss

Były by inne ale nie zrobiłem więcej ss ;/

 

 

Dodany obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było by innych, po co ta ściema. a to nie jest obraza tylko obiektywne stwierdzenie faktu, bo 1. nie znasz regulaminu 2. udajesz że znasz regulamin itp. itd. masz wszystkie moje zarzuty napisane w mojej skardze, której z dziwnych powodów żaden z h@ nie dał rady sprawdzić przez ponad 24h. ja się domyślam dlaczego ale nie będę o tym wspominał, żeby cię nie "obrazić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhaahahaha dobra ściema, nie ma dowodów bo nie było takich sytuacji. a dowód lipny bo dałeś 1 linijkę, daj całego ss'a chyba że masz taki duży monitor że się linijka z konsoli mieści. i nie spamuj bo dostaniesz 3 warna i nie będziesz mógł napisać na mnie kolejnej idiotycznej skargi. czekaj na wypowiedź h@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intoksynato, Naśmiewałem się bo z 1h wcześniej siwy mnie straszył skargą której nie napisał więc miałem bekę z niego. powinienem ponieść konsekwencje powiadasz do zobacz w moją skargę na siwego, tyle mam do powiedzenia. teraz poczekajmy na h@ niech może modek zamknie bo i tak spam jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę że teraz administracja serwera prowadzi ze sobą wojnę jeden na drugiego składa skargi. Admin powinien respektować regulamin a nie urządzać na serwerze kłótnie..

 

Skargę uchylam.

 

Reglamin

Admin ma prawo się pomylić/popełnić jakiś błąd (wiadomo przecież, że jesteśmy tylko ludźmi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności