Skocz do zawartości

[Propozycja] Nowy poddział do kącika redaktorskiego


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem !

Wpadłam na pewien pomysł, który ma na celo ożywić trochę kącik redaktorski.

Mianowicie dodanie poddziału Q&A

 

Na czym ma on polegać? Już tłumacze..

Założę temat  i typuje jedną osobę ( jako iż będzie to pierwsza osoba dlatego wybiorę ją ja).Później, zostaje założony kolejny temat, w którym wy - użytkownicy forum możecie zadawać wybranej osobie przeróżne pytanie (oczywiście bez przesady ;> If You know what i mean :D) macie na to oczywiście określony czas. Po tym czasie, typowana osoba ma 2 dni, żeby założyć temat z odpowiedziami i typować kolejną osobę itd itd. 

 

"A co jeśli jakaś osoba nie będzie chciała brać w tym udziału, bądź nie będzie miała czasu?"

Odpowiedź jest prosta. Pisze ta osoba do mnie i osoba typująca musi wybrać inną osobę. Wszystko dokładnie będzie opisane w regulaminie/ zasadach.

 

Co o tym myślicie? Karolek powiedział, że jest możliwość tylko teraz wszystko zależy od tego czy będzie zainteresowani tego typu formą rozrywki. Wydaje mi się, że można się coś przez to dowiedzieć o drugiej osobie i jednocześnie odpowiedzi na pytania mogą być śmieszna :D

Czekam na wasze zdanie na ten temat :)

 

Pozdrawiam Tymbark !

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry i ciekawy. Przypomina to troszkę wywiad tylko że to użytkownicy zadają pytania, a nie sam redaktor.

 

Jaki jest problem?

http://forum.cs-classic.pl/forum/61-wywiady/

Proszę spojrzeć jakim zainteresowaniem obecnie cieszy się kącik redaktorski. Kiedy był ostatnio wywiad..

 

Prędzej czy później (zakładam to pierwsze) zabraknie osób zainteresowanych.

Co według mnie można by prowadzić?

 

Jeżeli któryś z użytkowników zapisze się na wywiad, można przed jego przeprowadzeniem dać szansę by inni użytkownicy forum przekazywali pytania redaktorowi, które zadaliby zapisanemu.

Dzięki temu nie będzie zbędnego nabijania postów, a zainteresujemy ludzi kącikiem wywiadów, który obecnie.. świeci pustkami, bo od miesiąca nic się tam nie zmieniło.

Osoby, które zadały pytania będą anonimowe a sam wywiad może cieszyć się większą popularnością.

 

Na pomysł z nową kategorią czy nowym tematem - jestem na nie.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadow

Wez tez pod uwage, ze nie ma osob, ktore by sie zajmowaly wywiadami. Sam je prowdziles, wiesz, ze pochłaniają duzo czasu i ze z czasem przeprowadzanie ich sie nudzi.

Tutaj nie trzeba osob trzecich zeby zalozyc temat i udzielac odpowiedzi na pytania

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja została przyjęta.

Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności