Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Grave Encounters"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

GRAVE ENCOUNTERS

 

7372282.3.jpg

 

GATUNEK: Horror

PRODUKCJA: Kanada

PREMIERA: 2011r

REŻYSERIA: The Vicious Brothers

SCENARIUSZ: The Vicious Brothers

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

256157.2.jpg Lance Preston (Sean Rogerson)

327062.2.jpg Matt White (Juan Riedinger)

256227.2.jpg Sasha Parker (Ashleigh Gryzko)

326686.2.jpg Houston Gray (Mackenzie Gray)

347519.2.jpg T.C Gibson (Merwin Mondesir)

 

 

 

OPIS FILMU:

Ekipa jednego z reality show - "Grave Encounters" postanawiają nagrać kolejny odcinek swojej serii w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym, gdzie jak informują tamtejsi mieszkańcy itd. dochodzi do niewyjaśnionych zjawisk. Bohaterowie chcą pozostać w tym zaskakującym miejscu prze całą noc, a żeby było to jeszcze bardziej realistyczne proszą tamtejszego dozorce, żeby ich zamknął od zewnątrz i wrócił o godzinie 6. Tak też się dzieje. Ekipa rozstawia kamery w miejscach gdzie najczęściej ujawniały się „duchy” i oczekuję pojawienia się istot pozaziemskich. W międzyczasie, chodzą po szpitalu ze specjalnym sprzętem próbując coś wyłapać. Kiedy już ich nadzieje na znalezienie jakiegokolwiek dowód na obecność duchów znikają wnet dzieje się coś niespodziewanego – stojąc i rozmawiając „coś” chwyta i podnosi dziewczynie włosy do góry. Od tamtej pory zaczyna się ich najgorsza noc w życiu... Czy ekipa przeżyję tą „przygodę”? Czy znajdą dowody na istnienie duchów/upiorów? A może po prostu ktoś sobie z nich żartuje? Tego dowiecie się oglądając sami... :)

 

 

MOJA OPINIA:

A więc tak. Film jak dla mnie dobry, jednak mało dopracowany. Reżyser chciał zrobić coś strasznego a wyszła pod tym względem kapa.. Jest też nie do końca zrozumiały. Musiałam go obejrzeć w sumie dwa razy żeby zrozumieć dokładnie o co w tym wszystkim chodzi. Najlepszy moment w całym filmie? Wydaje mi się, że nie ma takiego, ale jeśli już koniecznie musiałabym wybrać to jest to moment kiedy Lance Preston ( prowadzący to show) zostaje sam w podziemiach. Nie będę więcej zdradzać, bo za dużo byście wiedzieli. Jeśli mogłabym w sumie w nim coś zmienić, to były by to te całe „duchy”, które były tragiczne, za dużo ich i no nie oszukujmy się, miały one straszyć a u mnie wywołały śmiech.
Podsumowując film oceniam na 5/6-10.
 
CIEKAWOSTKI:
  • W czasie gdy po raz pierwszy widzimy wannę, w której zostało popełnione samobójstwo jest ona brudna, lecz kiedy Lance Preston siada w niej, jest zupełnie czysta. 
  • Zdjęcia do filmu kręcono w Vancouver (Kanada).
 
ZWIASTUN:
 
FILM ONLINE:
Edytowane przez #Brawa Dla Tej Pani
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności