Skocz do zawartości

Ban od MowilaZeMa18.


BadBoy00

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wrzucę Ci screenów chłopaku bo zwyczajnie mi sie nie zapisują na dysk mam Windoswa 7 próbowałem skonfigurować temat tak jak ma w dziale pomocy podane -.- ale nadal mi nie zapisuje.

 

 

Dostałeś dwa razy z AWP w łeb i rozumiem że to dla Ciebie argument przemawiający za czitowaniem - gratuluje wyobraźni i "doświadczenia"


Gram na tym serwie juz niemal pól roku nigdy nie używałem żadnych "dopalaczy" i tyle w tym temacie.


Prosze o zabranie głosu kogos z opiekunów gdyż tak jak wyżej opisałem nie jestem w stanie dowieśc swojej "niewinności" bo nie mam tych pierdolonych screenów.

 

Ave.
 

Edytowane przez BadBoy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoś się do ub team tak bedzie najlepiej i najszybciej tu powstanie zbędny temat w którym się zrobi spam.. podaj godzinę i datę akcji i myślę że szybko dostaniesz UB jeśli było czysto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wrzuc to do prośby o ub

2. Jak ss'y mogą się nie zapisywać ? , masz je zapisane  bo sam miałem win7 i się tam zapisywaly . - Jeśli nie masz ich w folderze cs 1.6 to są tutaj na bank . Wciśnij ctrl+shift+esc( menager zadań) potem kliknij ( plik ) nowe zadanie (uruchom)  wpisz tam %appdata% wracasz się do folderu appdata i wchodzisz w foldery Local -> Virtualstore-> Programfiles potem masz folder valve potem cstrike i tam sa na bank .

3. Mam prawo robić ci ss'y / sprawdzać cię ,więc twoje pisanie nic nie zdziała , przeczytaj regulamin dopiero potem pisz o mojej wyobraźni , doświadczeniu .

4. Nie tym tonem  i wrzucisz mi te screeny ,, chłopaku "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Napisz prośbe o UB w tym dziale --> http://forum.cs-classic.pl/forum/85-pro%C5%9Bby-o-ub/

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności