Skocz do zawartości

NeeDYouKill (Admin)


NeeDYouKill

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: NeeDYouKill


2. Imię: Bartek


3. Wiek: 19


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10/10


5. Mikrofon(Tak/Nie)tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7.Link Do twojego GT**: http://www.gametracker.com/needyoukill/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem : Coraz widzę graczy ze wspomagaczami (wh, sh, aim, itp.) Chciałbym aby na serwerze panował Porządek i tym umilić grę innym graczom! :D


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak Steam_ID: 0:1:107864760                                                                 10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4-8h dziennie


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Mam dużo czasu na granie Wiec w weekendy tak od 8-23h


12. Staż w grze counter strike 1.6: 7 lat


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktokolwiek odważy się napisać cokolwiek, to odsyłam do tego tematu: http://forum.cs-classic.pl/topic/35839-unban-needyoukill-ssy/

Ten delikwent ma u nas na sieci bana, za to, że jeździł na WH, teraz śmiga sobie na AB na tym serwerze, sprytnie gepardzie xD. Jak będzie jakiś admin tego serwera, to polecam zbanować go, albo niech to zrobi opiekun serwera. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał kolega wyżej całkowicie Cię dyskwalifikuje.

 

Na dodatek podanie napisane niedbale, podałeś jakieś błędne GT. Taki dobry w amx jesteś, tyle godzin itd?

Mogę się założyć, że nawet połowy tego co napisałeś byś nie spełniał i jakieś braki występują.

" 11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Mam dużo czasu na granie Wiec w weekendy tak od 8-23h " - Dużo czasu, ale dni roboczych nie podałeś czyli w te dni nie możesz? Logika umarła.

Ostatnią sprawą są błędy interpunkcyjne.

 

EDIT: Jeszcze postanowiłem sprawdzić sobie twoje steam ID i jesteś na tyle bezmyślny, że podajesz, że masz steama. (Wszyscy ludzie myślący wiedzą, że chodzi o steama z grą), a ty podajesz jakieś randomowe konto, które sobie kiedyś założyłeś bez gry, takie to sobie każdy idiota może założyć. No śmiech!.

 

 

JEGO "STEAM" http://steamcommunity.com/profiles/76561198175995249

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie miałbyś aktywnego  , błędnego GT  i dziwnego steam :D  , to i tak był bym na nie.Na serwerze cie nie widuje , a ty nagle chcesz zostać adminem. Pierw  uporaj się z banem , pograj trochę na tym serwie , a wtedy się zgłoś  8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Masz Bana - Ss'y były modyfikowane

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności