Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Bez litości"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

BEZ LITOŚCI

 

7464340.3.jpg

 

GATUNEK: Horror

PRODUKCJA: USA

PREMIERA: 2010r.

REŻYSERIA: Steven R. Monroe

SCENARIUSZ: Stuart Morse, Meir Zarchi

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

254047.2.jpg Jennifer Hills (Sarah Butler)

309385.2.jpg Matthew (Chad Lindberg)

254878_1.0.jpg Stanley (Daniel Franzese)

318652.2.jpg Earl Woodason (Tracey Walter)

281989.2.jpg Andy (Rodney Eastman)

309384.2.jpg Johnny (Jeff Branson)

 

 

 

OPIS FILMU:

Młoda pisarka - Jennifer Hills chce w spokoju napisać swoją książkę. W tym celu udaje się do wynajętego domku, który znajduje się w lesie. Kobieta myśli, że tam będzie miała spokój. Jadąc Do owego miejsca nie może znaleźć drogi i zatrzymuje się na stacji paliwowej w celu oczywistym - zatankowaniu auta oraz zapytania tamtejszych pracowników o drogę. Przy konwersacji z nimi ośmiesza jednego z nich i wyrusza dalej w podróż. Kobieta trafia na miejsce, które widać, że jej się bardzo podoba.Jednak po pewnym czasie zaczyna słyszeć róże dźwięki, czuje że nie jest tu sama. Pewnej nocy, słyszy, że drzwi do małego warsztatu, który znajdował się obok jej domu są otwarte. Postanawia pójść je zamknąć. Po powrocie zauważa na swoim laptopie zdjęcie pracowników stacji którzy w mgnieniu oka pojawiają się obok niej. Bohaterka jest przestraszona i nie wie jeszcze co przygotowali dla niej mężczyźni. Po krótkim czasie udaje jej się jednak uciec. Biegnąc przez las napotyka tamtejszego szeryfa, który oferuje jej pomoc. Jadą z powrotem do jej domku w celu znalezienie sprawców jednak jak później się okazuje, mniemany szeryf jest z nimi w zmowie. Mężczyźni chcą, żeby ich ułomny kolega w końcu przestał być prawiczkiem więc przytrzymują kobietę a on przez przymus ją gwałci. Jeśli myślicie, ze to koniec to jesteście w błędzie:) Chcecie poznać losy głównej bohaterki? Myślicie, ze to przeżyje? A może jednak wydarzy się coś innego? Na wszystkie wasze pytania uzyskacie odpowiedzi oglądając film... :)

 

MOJA OPINIA:

Cóż.. film jak dla mnie świetny! Wątek mało przewidywalny a co najważniejsze oryginalny. Fakt oglądając go po prostu szlak mnie trafiał widząc co oni robią tej kobiecie (taaa solidarność jajników xD) aczkolwiek oglądałam go z zainteresowaniem. Jeśli chodzi o bohaterów, myślę, że każdy był odpowiednio dobrany do swojej roli. Wielkie propsy dla głównej aktorki - Sarah Butler, która miała naprawdę ciężką role do odwalenia. Jedyne co mogę całemu filmu zarzucić to jeden niezrozumiały wątek, kiedy kobieta skacze z mostu, jak obejrzycie to będziecie wiedzieli o co mi chodzi. Najlepszy moment filmu? Hmm.. cóż nie mam takiego, ale czekam na wasze ulubione momenty, podzielcie się nimi z nami w komentarzach :)
Podsumowując film oceniam na 7/10
 
CIEKAWOSTKI:
  • Film kręcono w stanie Luizjana, USA.
  • Na początku filmu Jennifer kupuje benzynę za 19.78 dolarów. 1978 jest rokiem, w którym powstał oryginalny "Pluję na twój grób".
 
 
ZWIASTUN:
 
FILM ONLINE:
Edytowane przez #Brawa Dla Tej Pani
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności