Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Wojtek na admina :)


Wojtek #trade

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Wojtek

2. Imię:Wojtek

3. Wiek:16

4. Znajomość Smx: średnie,myślę ,że szybko się nauczę :)

5. Mikrofon:tak

6. Składka:tak


8. Steam_ID:STEAM_1:1:104924303

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Wojtek. Interesuję się piłką nożną i grami komputerowymi. Z reguły jestem opanowany i kulturalny lecz wiadomo każdemu może się zdarzyć gorszy dzień.

 Regulamin serwera znam i staram się do niego stosować,nigdy nie byłem banowany. Nie przypominam sobię ,żeby na serwerze były ze mną jakiekolwiek problemy (raz Besi mnie upomniała jeśli chodzi o słownictwo :D lecz wiadomo każdemu czasem puszczają nerwy).

Chciałbym zostać adminem ponieważ uważam ,że pomagałbym w zaprowadzeniu ładu i porządku na naszym serwerze ponadto zbliżają się wakacje więc będę miał dużo czasu gdy inni starsi admini nie mogą wejść na serwer ponieważ są w pracy. Wiadomo,że skoro wakacje to i pełno dzieciarni którą trzeba uspokajać i nie rzadko banować.

 Często staram się sam zaprowadzać porządek np. upominam no ale jeśli to nie pomagało informowałem niejednokrotnie adminów(co może potwierdzić kilku z nich) bądź pisałem posty na forum.Gram tutaj codziennie jestem rozpoznawalny wśród graczy raczej jestem lubiany, większość mnie zna. Mam dobry kontakt z administracją między innymi z Pride, Varianem czy np Aramosem gdyż można powiedzieć ,że są to moi koledzy.

Jeśli chodzi o wymagania myślę ,że spełniam wszystkie a aktywność na forum poprawię :)

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-3h obecnie jeśli dostałbym posadę admina na pewno więcej. Zawsze gdy będę można pisać postaram się wejść i rozwiązać problem.

11. W jakich godzinach grasz:Dni robocze:15-17 potem 19-23 weekendy 10-18 oczywiście z przerwami :)

12. Staż w grze counter strike Global Offensive:510h

13. Czy byłeś już adminem?:nie

Edytowane przez Wojtek #trade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę już trzecią minutę, ale do niczego prócz forum się przyczepić nie mogę i to nie dlatego, że wojtek ma u mnie fory ze względu na jakąś znajomość, tylko faktycznie jest aktywny, ma całkiem spory staż na cs:go, raportuje wszelkie objawy nieporządku na serwerze (zwłaszcza on i GandzioR pomagali w próbach załagodzenia chaosu podczas awarii ff). Nie słyszałem by ktoś się z nim kłócił podczas meczu, ludzie raczej odnosili się do niego z sympatią oraz kulturą i vice versa. Mikro ma i używa (ale nie nadużywa), vipa kupił. Gdyby jeszcze 10 postów na forum miał to byłbym na 100% na tak teraz tylko takie 99,9% :P

 

Krótko mówiąc, jestem na TAK.

Edytowane przez CL Varian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli moje zdanie coś się liczy to chętnie widziałbym Wojtka jako admina, a to z racji tego kiedy gram na serwerze (raczej godziny wieczorne) to widuję go bardzo często. (inaczej ma się to do adminów, których wieczorem nie ma w ogóle).

Co do postów to po co ma pisać nic nie wnoszące wiadomości, które i tak nic nie wnoszą w rozwój serwera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postów to po co ma pisać nic nie wnoszące wiadomości, które i tak nic nie wnoszą w rozwój serwera ?

Na forum jest masa działów, a nie tylko nasz serwerowy :P (Tak wiem sam nie mam dużo postów)

 

Bez zastrzeżeń na tak, ale dlaczego posiadanie admina miałoby zmienić Twoją aktywność? To właśnie przed otrzymaniem posady powinieneś wykazywać zwiększone zaangażowanie, a nie po.

Nie żeby coś, jestem na takie coś uczulony, dlatego Ci to wypominam. No ale jak już mówiłem jestem jak najbardziej za ;)

Edytowane przez baNia`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dlatego napisałem dlaczego cokolwiek pisać jeśli nie ma się nic do powiedzenia ? :) Przecież rozwój serwera i zaangażowanie to też granie na nim, odpowiednie zachowanie, strofowanie innych graczy kiedy łamią regulamin jak i płacenie składek, wykupowanie dodatkowych bonusów w postaci rezerwacji na nick, vipa oraz dorzucanie się do serwera? Przecież jak na serwerze będzie porządek i fajna atmosfera to gwarantuję, że ludzie będą do niego wracać, a z ciekawości wchodzić na forum i dokonywać rejestracji, przedłużać vipy i robić składki :-). Co do ludzi, którzy dużo gadają, zazwyczaj nic z tego nie ma, a wiem to gdyż na codziennie muszę się z nimi użerać w pracy.

Edytowane przez LAGFRAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności