Skocz do zawartości

Hardcore Rezygnacja


Netsky

Rekomendowane odpowiedzi

Netsky
Powód : gram zaledwie kilka godzin tygodniowo bo zająłem się robieniem formy no i poza tym jak gram to muszę przyznać, że zaczynam grywać na serwerach gdzie nie ma lagów ping nie skaczę a tu na dd2 niestety nikt nie chce się tym zająć a Ci co uważają, że z serwerem jest w porządku po prostu na nim nie grają..
Jak zrobię formę znów zacznę godzinami grać i wtedy do was wrócę.. Nie chciałbym zajmować komuś miejsca kto może być częściej..

Edytowane przez Netsky
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, bocie i powodzenia :D liczymy, że wrócisz :D

 

#edit. No.1

@down

Roloo, a ja?! nie zapominaj o najlepszych HAHA XD

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mordo czekam na powrót bo z kim będę się ścigał w topce ? przynajmniej miałem dobrego kompana do topki a tak to same boty :D

Spoko ziomuś znajdę jakąś chwile i znów wpierdzielę się w was jak motorówka w kaczki bo pamiętaj, że jestem numero uno i zostawię was znów daleko w topce

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na dd2 niestety nikt nie chce się tym zająć a Ci co uważają, że z serwerem jest w porządku po prostu na nim nie grają.."

:O

 

Powodzenia, cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ziomuś znajdę jakąś chwile i znów wpierdzielę się w was jak motorówka w kaczki bo pamiętaj, że jestem numero uno i zostawię was znów daleko w topce

Hardcore nie był bym tego taki pewien :D z tego co mi sie wydaje to w tym miesiacu bylem lepszy jak zaczynałeś grać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcore nie był bym tego taki pewien :D z tego co mi sie wydaje to w tym miesiacu bylem lepszy jak zaczynałeś grać :D

Kumpel racja "jak zaczynałem" odpuściłem później, ale mówisz o jednym miesiącu z kilku grubych gdzie nie było was widać. :ph34r:  . dziś po treningu was zleje straszne! :dostal:  Do zoba. i dzięki ludziska, że chcecie  mnie znów widzieć :)

Edytowane przez Netsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności