Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Od dzisiaj otwieram rekrutacje na opiekuna serwera Only DD2/Inferno/Mirage. Szukam osoby aktywnej, która będzie naprawde zajmować się tym serwerem, organizować różne konkursy, po prostu dbać o ten serwer.

 

Wzór który należy wypełnić

Imię:
Nick:
Wiek:
Znajomość SM (nie jest to wymagane):
STEAM:
Mikrofon:
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Karolina
Nick: Queen Besiałke
Wiek: 18
Znajomość SM: 7/10
Steam: STEAM_1:0:100384625
Mikrofon: Posiadam sprawny i działający mikrofon.

Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Różnie w zależności od dnia. Teraz zaczynają się wakacje to będę miała więcej czasu. Od 1-2 godzin do 4-5.

 

Doświadczenie:

W CS'GO nigdy nie opiekowałam się serwerem jedynie posiadam admina na serwerach, jednakże kiedy górowały czasy Minecraft'a, byłam adminem na wielu serwerach ~ zarówno tych mniejszych jak i na 2 największych (nie mówię o wersji beta tylko classic)  w tym na jednym z tych dwóch największych zostałam HeadAdminem i zajmowałam się całym serwerem, mapami, rekrutacją jak i sama przez wiele godzin tworzyłam rożne prace i testy dla osób aby sprawdzić czy nadawały się na stanowisko moderatora (~ co oznacza, że bardzo rygorystycznie oceniam) a założyciel serwera sprawami technicznymi i finansowymi. Miałam wtedy około 13 lat i już w tamtym wieku miałam styczność z wieloma osobami gdyż na serwerze bywało po około 100 osób dziennie które zgłaszały się do mnie z różnymi sprawami ~ były to osoby zarówno miłe jak i nie przez co uważam, że mam doświadczenie z postępowaniem z danymi osobami.

Dlaczego ja:

Chciałabym zostać opiekunem ze względu iż od samego początku powstawiania serwera sprawdzałam, proponowałam różne np. pluginy itp. jak i zgłaszałam ewentualne błędy.

Lubię być odpowiedzialna za dane rzeczy i kiedy wiem, że dana rzecz "spoczywa" na mojej głowie i uważam, że posiadanie opiekuna może być ciekawym i nowym dla mnie doświadczeniem. Tak napisałam w doświadczeniu ~ staram się wypowiadać jak i oceniać sprawiedliwie i jak najlepiej nie zależnie jakie mam relację z daną osobą, nie sugeruje się tylko i wyłącznie samymi wymaganiami przy rekrutacji, a głownie patrzę na daną osobę i to jak ona się "prezentuje" i co sobą reprezentuje. Moją rygorystyczną ocenę można zobaczyć przy podaniach chociażby na tej sieci gdzie admina mam na DD2 oraz właśnie FFA. W większości podania oceniam negatywnie i mało kiedy piszę danej osobie pozytywną wypowiedź oraz już od długiego czasu posiadam styczność z różnymi osobami więc potrafię  zachować się odpowiednio w zależności od sytuacji.  

 

Pozdrawiam,

Besiłakę

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności