Skocz do zawartości

[KUPIE]Konto steam z cs 1.6


MaGiK123

Rekomendowane odpowiedzi

Dziecko idź sobie na allegro tam masz mnóstwo ofert zakupu cs 1.6, a nie spamujesz na forum takimi tematami, poza tym nie mogłeś napisać w dziale "giełda" tylko w pogaduchach robisz taki temat? ...

 

#edit. No.1

Ach, przepraszam mój błąd nie zauważyłem, że jest on dostępny od 15 postów. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko idź sobie na allegro tam masz mnóstwo ofert zakupu cs 1.6, a nie spamujesz na forum takimi tematami, poza tym nie mogłeś napisać w dziale "giełda" tylko w pogaduchach robisz taki temat? ...

 

 

Chyba nie musisz odrazu pisac do niego takim tonem zwlaszcza ze sam masz dopiero 18 lat....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie musisz odrazu pisac do niego takim tonem zwlaszcza ze sam masz dopiero 18 lat....

 

Co ty byś zrobił, gdybyś zobaczył ten sam temat w dziale z 10 razy? Też byś się wkurzył, że ktoś zaśmieca forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie musisz odrazu pisac do niego takim tonem zwlaszcza ze sam masz dopiero 18 lat....

A powiedz mi jak mam traktować osobę która robi 10 a nawet 20 tematów o tej samej treści/tematyce w tym samym dziale? w skutek czego zaśmieca forum, dla mnie takie zachowanie jest po prostu dziecinne. (żeby nie nazwać tego gorzej...)

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu Evviv, że to brzmi(?) komicznie xD Ale jeśli chcesz to możemy Cię tytułować per "stary dziadku" :P

To nie ja mam nick z kupą powiązany (sraju xD) :D ty mi masz mówić szefie/mistrzu, zresztą  wiesz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze zasmiecone forum to nie pluje sie o jakies tematy tylko poprostu zglaszam to i typek usuwa... Zasmiecone forum nie jest powodem do naskakiwania odrazu do typa troche szacunku a nie spinanie sie jak gowniarze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze zasmiecone forum to nie pluje sie o jakies tematy tylko poprostu zglaszam to i typek usuwa... Zasmiecone forum nie jest powodem do naskakiwania odrazu do typa troche szacunku a nie spinanie sie jak gowniarze...

Masz rację, nie powinienem na niego naskakiwać, co do zgłoszenia, to przecież to zrobiłem i dostał już za to warna. Po prostu wkurza mnie takie bezmyślne spamowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności