Skocz do zawartości

przenoszenie LVL !


FreddyKrueger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Byłeś na tej klasie?
Na pewno dobrze kliknąłeś?
Sprawdziłeś czy masz lvl na cichym?
Przenoszenie działa poprawnie, ale niektore osoby źle to robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ja mniałem gorzej  straciłem aż  5000monet wszedłem na człowieka bez głowy i chciałem na komandosa i nic poszło 2.5k monet druga opcja wszedłem na komandosa i tam klinkołęm na człowieka bez głowy i wyszło tak ze na komandosie i człowieku nadal mam te same lvl bug chyba przenoszenia lvl  to jest cod 350lvl  NWm za zgłaszanie bugów można coś dostać naprawcie to bo jako pierwszy to zrobiłem gorzej jak zrobi to więcej osób i będzie więcej skarg czekam na informacje Wykozystałem 2 opcje więcej nie było więc nie piszcie ze zle zrobiłem

Edytowane przez nikossss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niko

 

Pewnie zle to zrobiles bo jak ja przenosiłem level z klasy Strzelec Wyborowy na Człowieka bez głowy to mi przenioslo.

Na początku wybierasz klase na której masz ten exp a następnie wybierasz klase na ktora chcesz to przeniesc. Ty pewnie najpierw klikles Komandosa a potem Człowieka bez glowy i ci nie przenioslo.

 

Napewno zadnego buga nie ma bo tak ja jak wspomnialem mi przenioslo.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE NIE NIE WSZEDŁEM na klase człowieka przeniosłem na komandosa i nic  został taki lvl druga opcja wszedłem na komandosa i kliknołem człowieka i znowu nic to jest bug serwera naprawcei to i dajcie mi premke ahhahahahahahah chce odzyskać monety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale niko ja mam jedno proste pytanie. Skoro napisales ze 2 razy to robiles no ok.. ale jak pierwszy raz zle przeniosles level to jakim cudem chcialem potem przeniesc skoro miales 1 level na Czlowieku i komandosie?

 

I napewno nikt ci premki nie da to by zle przeniosles level -,- i zachowaj kulture chłopcze.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowiem ostatni raz za 1 razem wchodzę na człowieka bez głowy wpiszuje /sklep daje dodatki liczbę 3 i jeszcze raz 3 przenoszenie lvl za 2500 monet i wybieram na komandosa i został mi 99 lvl na człowieku a na komandosie 1 ten sam myslę ze to odwrotnie druga próba wchodzę na  komandosa i tam pzzenosze na człowieka więc dalej został 99 lvl a na komandosie 1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodałem jedną poprawkę, ale sam błąd jest śmieszny, ponieważ tylko niektórym się to nie udaje, więc raczej tutaj błąd leży po stronie gracza niż pluginu.

Proszę teraz sprawdzić, a mogę zaoferować tylko VIP';a na tydzień, bo w tym czasie da się odrobić tyle monet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przeczytaj dokładnie to co napisałem, a gdy to zrobisz, to napisz na PW do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności