Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Administrator by detektyw SzeregowiecPL


SzeregowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: SzeregowiecPL

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Administrator

3. Nick oskarżonego: Kasia

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:107393803

5. Opis sytuacji: Dostałem skargę na PW, że Kasia banuje za free i wbiłem sb sprawdzić (bo se jestem mocnym detektywem), patrzę i serio ban za free. Kolega, ani razu się nie odezwał, nic nie napisał, nie przeszkadzał w grze, a nagle dostał od Kasi bana na 30 minut. Powód Kultura

LINK: http://threemapsocscgo.cs-classic.pl/

Opiekun chyba powinien wiedzieć co z tym zrobić. Było już na nią trochę skarg (bez dowodów jako takich), ale tutaj podaję pełną skargę z dowodami.

Patrzyłem w regulaminie i niestety za nic nie ma bana. Ostatnio Kasia dostała szanse na poprawę. Może się wypowie na ten temat?

(Ban nie mógł być przypadkowy ze względu na to, że na demko słychać co mówią obydwie strony i nic się takiego oporowego nie działo.)

Ban został dokonany na: SS|SILVERMEISTER

 

+ nowe rzeczy do skargi.

3.11 Wulgarne/ obraźliwe nicki: Ban 30 min

W tym samym demku grali ludzie z wulgarnymi nickami. Pod zmianie strony jest mniej więcej ~ (popuś ******** król)

- Administrator nie reaguje na wulgarny nick.

 

+

Bana na tym samym demku później za kulturę dostaje gracz 'mbk'

 

3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h

Gracz nie dostał żadnego upomnienia tylko od razu ban na 30 min.

LINK: http://threemapsocscgo.cs-classic.pl/

 

6. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie + Demo: http://432401.node80.pukawka.pl/dem-de_inferno-1436003220-1436005200.zip(Runda 4, ~ Czas: 6:33)

7. Data zdarzenia: Dzisiaj, godzina 10:54

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Szeregowiec, widzę w końcu zrozumiałeś o co mi chodziło. Mówiłem Wam już 1 dnia że Kasia nie ogarnia funkcji którą pełni. Z mojej strony mogę dodać że można się prosić 3 mapy o wyrzucenie graczy z pingiem 200.. Administrator nie reaguje, tylko potrafi napisać kultura... Nie mam niestety dowodów, ale props dla Ciebie Szeregowiec. Jak będę pisał następnym razem skargę to zrobię to w taki sam sposób jak i Ty :)))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zbanowanie tego gracza było moim kolejnym błędem. Grał tam również gracz z "wyglądu" podobnym nicku QQ|A|MON$TeR któremu to miałam dać bana, za kulturę. Ten nic nie zrobił. To moja kolejna porażka, więc nawet nie zdziwię się jak mnie pozbawicie admina. Jest to bardzo krótka wypowiedz,więcej mogę wypowiedzieć się gdy wrócę do domu.

 

Sziroki ty nawet nie powinieneś wypowiadać się w tym temacie, z chęcią napisała bym na ciebie skargę za każde słowo które napisałeś na mnie.

A co to tego pingu to jakoś ja tego tak nie widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam to demko dokładnie ~ bo aż 4 razy chcąc dać sprawiedliwy werdykt. 

 

Rozumiem, że każdemu może zdarzyć się błąd, każdy jest w końcu człowiekiem jednak skoro popełniłaś błąd i byłaś tego świadoma to dlaczego pozwoliłaś niewinnemu graczowi aby ten niesłuszny ban wciąż pozostał gdy nic nie zrobił. Powinnaś od razu napisać do mnie jako, że jestem opiekunem tego serwera ewentualnie do ZjemCie o usunięcie bana, a już na pewno napisać do mnie, że takowy błąd popełniłaś, a nie przymknęłaś na to oko i na zasadzie " było minęło. "

 

Drugą rzeczą która mnie ciekawi ~ Podobno chciałaś ukarać gracza QQ|A|MON$TeR za kulturę jednak chwile wcześniej przed twoim banem On dostał bana za bycie AFK.

 

11721865_1085984441430480_238170524_n.jp

 

Mówiąc dokładniej. Gracz ten był afk od 4:27 w 4:45 się obudził wyszedł z respa i dostał w 5:08 na dzień dobry głowę ~ nie odezwał się przy tym ani razu jak i również nie napisał na chacie nic. Następnie w kolejnej rundzie ponownie stał AFK na respie po czym automatycznie już dostał kick'a gdzie ty około 5 sekund później zbanowałaś gracza SS|SILVERMEISTER który był w przeciwnym Team niż Ty i również jak QQ|A|MON$TeR nie odzywał się ani słowem przez cały ten czas.

 

Reasumując chciałaś ukarać banem osobę która była AFK więc de facto osoby której nawet nie było uważam, że trudno jest wyzywać bądź cokolwiek robić niezgodnego z regulaminem gdy jej po prostu nie ma więc twoja wypowiedź nie trzyma się przeprószam za słowo kupy. 

 

Dostałaś szansę na poprawię pomimo wcześniejszego sporego przewinięcia, szansy tej nie wykorzystałaś, a ja zgodnie z tym co pisałam odbieram Ci stanowisko admina, przykro mi.

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności