Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram szybką rekrutację ze względu na małą ilość adminów na serwerze chciałabym aby były to osoby które grają sporo na serwerze, posiadają sprawny i działający mikrofon jak i nie mają żadnych oporów przed ewentualnym banowaniem większej ilości osób. 
 
Jednak proszę pamiętać, że osoby z szybszej rekrutacji są na okres próbny 2 tygodni w tym czasie mogę odebrać admina bez potrzeby składania skargi i dyskusji jednakże po tym okresie dopiero po napisaniu przez użytkownika skargi która zostanie rozpatrzona mogę odebrać stanowisko.
 

Wzór:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon**:
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: 
8. Parę słów o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Steam_ID:
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:RvG_tv #Robin
2. Imię:Karol 
3. Wiek:19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak :)
6. Składka (tak/nie): Tak 
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/284712
8. Parę słów o sobie **: Mam na imie Karol, Pseudonim Pancho :D Jestem raczej pozytywnym człowiekiem, lubię spokój i ciszę... interesuje się w dużej mierze sportem i technologiami Elektronicznymi i przyszłościowymi.. :)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Adminem chciałbym zostać ponieważ... mam w tym dosyć spore doświadczenie (jestem adminem również na (DD2).. jestem dosyć surowy, ale tylko wtedy gdy jest to wymagane, sądzę ze tacy ludzie też są potrzebni ^^
10. Steam_ID:STEAM_0:1:36441666
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: myślę ze 2-5 godziny dziennie :)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 17 - północ 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: )807h w CS:GO) (jakoś 500 w CS 1.6) no i Source jakoś przelotnie :)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: BlitheJaguar

2. Imię: Alek

3. Wiek: 18

4. Znajomość Sourcebans: 9

5. Sprawny i działający mikrofon: Już tak :D

6. Składka: Tak

7. Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/239732

8. Parę słów o sobie: Jestem pozytywnym człowiekiem, spokojnym i pomocnym :). Interesuję się sportem i lubię czasami sobie popykać w różne gierki :P

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać administratorem ponieważ, mam już doświadczenie i znam obecną sytuacje na FFA, więc myślę, że doświadczony i stanowczy admin się przyda :)

10. Steam_ID: STEAM_1:1:103286607 0

11. Ile czasu zamierzasz poświęcić na serwerze: Około 2-4 godziny dziennie, biorąc pod uwagę, że są wakacje.

12. W jakich godzinach grasz: Zależy, są dnie gdzie jestem rano, a wieczorem nie ma mnie lub na odwrót, mój pobyt będzie raczej elastyczny, ale myślę, że zazwyczaj od 15-16 do 23 nawet później.

13. Staż w Counter Strike: Global Offensive : Obecnie 700 godzin

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) : Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Jaskier
2. Imię:Adrian
3. Wiek:17 w grudniu 18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 muszę trochę sobie przypomnieć co i jak 
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Na dzień dzisiejszy nie, ale w następnym tygodniu mogę zapłacić 
7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/254481
8. Parę słów o sobie **:Witam jestem Adrian. Chodzę teraz  do 3 klasy technikum informatycznego. Jestem wesołą osobą która uwielbiam grać w Counter Strike :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram trochę na serwerze i wiem jak czasem gracze mogą szaleć i łamać regulamin. Bardzo mnie denerwuje jak gracze trolują czy dzieci  zaczynają drzeć się przez mikrofon. Wiem że potrzeba admina, więc postanowiłem spróbować i pomóc w opanowaniu serwera :D
10. Steam_ID:STEAM_0:1:54510082
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h na pewno, ale też zależy od dnia
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):są wakacje więc godziny bliżej nieokreślone. Prawdopodobnie od 12-15 i wieczorami jeszcze kilka rundek :D
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:814h :D
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez נαѕкιєя
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Chlenix.♥
2. Imię:Patryk
3. Wiek:18
4. Znajomość Sourcebans (1-10): No takie 4 ale sie poduczę : )
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):W kazdej chwili mogę zapłacić ; )
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/249483
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Patryk mam 18 lat-4 klasa technikum. W wolnych chwilach lubie pograć w csa ;)  Interesuje sie szczególnie motoryzacją i militaria ale również troche anime .
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chcialbym zostac adminem,żeby po prostu ogarnac sytuacje na serwerze jesli bedzie taka potrzeba i pomoc w utrzymaniu jego : )
10. Steam_ID:STEAM_1:0:31655751 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:To zalezy mysle,ze 2/3 godzinki to spokojnie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):To zalezy jesli chodze o okres wakacji to praktycznie wchodze codziennie / okres szkoly weekendy.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:Myslę,że kolo 1.5 roku /2300 godzin
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie,jeszcze nie posiadalem admina.

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez ChleniX
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności