Skocz do zawartości

[UB]ban za dobrą gre


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Frag eXecutors fanTAZy
Link do SS: nie mam
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

 
==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 
==== Zbanowany nick : Frag eXecutors fanTAZy 
==== Admin : Evviva L ' arte! 
==== Powod Bana : WH 
==== Wygasa : Nigdy ( od 07/06/2015 - 13 : 15 :

Serwer: cod mod 2001lv
Link do bana: 
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=206746

 Ban za to że niby grałem na WH pozdr dla admina który dał mi tego bana mógłby chociaż zrobić ssy a nie od razu ban 

 

To że ktoś lepiej gra od was to od razu odpał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na demko z HLTV, bo moje się nie zapisało(zapomniałem wpisać w konsoli "stop" przed zmianą mapy..), jak się pojawi to rozpiszę. 

 

#edit. No.1

 

http://318446.node11.pukawka.pl/hltv-1507061306-de_dust2-1436180760-1436181960.zip

 

około 5 minuty - idealy skan przez sciane z respa.
około 5:29 - 5: 31 - idealnie leciał po modelu, może przypadek, ale wątpię. 
około 5:33 - znowu wiedziałeś, że idzie z anarchii, ręka ci zdrętwiała? 
okolo 7:34 - znowu idealnie po modelu, od razu nacelowane na głowę. - drugi taki przypadek? 
około 7:55 - wiesz, że jest na B, ale jakbyś niechciał w niego trafić, niby "standardowe skany" 
około 8:07 - znowu jakoś na nim jeździsz celownikiem, ale mogłeś usłyszeć, był dość blisko.. 
około 8:16 - skany na trupa, przy czym wciskałeś klawisz F9, trochę dziwne to. 
około 8:48 - po tym jak zabiłeś typa na respie pozbierałes pakę i już chciałeś iść na B, po czym nagle się odwracasz i zmieniasz decyzję, od razu wiesz, że w anarchii ktoś siedzi i ładujesz w niego - dziwne. 
 
3:48 - wchodzisz do gry 
9:00 - dostajesz ode mnie bana z dopiskiem "WH", pragnę ci przypomnieć, że nie muszę zawsze ss'ów dawać, tym razem zdecydowalem się na danie bana z miejsca. Według mnie bardzo dziwnie (każda reakcja jakaś taka niesymetryczna, w dodatku poprzedzona sprzeczną ze sobą decyzją) grałeś, uważam, że możesz mieć WH, albo info, ale mogę się mylić (nie twierdzę, że są to fakty niemożliwe do zdementowania, ale twoja gra była dość dziwna). Decyzję pozostawiam UBT, to wszystko ode mnie. 
 
p.s: nasz "oskarżony" ma również VAC BANA pewnie na CS:GO jego profil steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198082780965
 
 
#Edit. No.2
@Down

Kolego bez nerwów proszę, skoro grasz długo już w counter strike, to pewnie już nieraz nie dwa dostałeś bana za to, że "niby" miałeś WH. Czekaj grzecznie aż UBT sprawdzi demko, zobaczymy jak wszystko się potoczy. 
Co do CS:GO, to tam VAC'ów za niewinność się nie dostaję ;).
Co do innych gracz na wh/aim'ie to na serwerze jest kontakt do mnie (GG) ciężko napisać? nie mam czasu być 24/7 na serwerze.

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem VAC na GO prze to że jechałem takie boty jak wy więc 
Gram w cs więcej niż ty więc wiem gdzie można skanować a gdzie nie.
O tak najlepiej dać mi bana przez to że nawet Wh mi nie działa na tym cs na którmy gram
A teraz zadam ci pytanie gdzie kurw... jestes jak na servie latają na AIMIE i nie tylko ??/???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze grzeczny ale to już się robi wkur.... grasz sobie bez Wh/AIM i sh a ci dają bana a co ty byś zrobił na moim miejscu ? 
W cs:go zagrałem 3 mecze i dostałem VAC za to że ze Scauta waliłem same banie z rasztą widziałeś co potrafię z AWP w 1.6
Akurat mam taką wersję CS że żadne WH nie dziala czy to dll albo Anty ss albo jeszcze inne sprawdzałem nic na tym cs nie działa 
nVidia E6 Counter-Strike

Edytowane przez Frag eXecutors fanTAZy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poczekam na demko z HLTV, bo moje się nie zapisało(zapomniałem wpisać w konsoli "stop" przed zmianą mapy..), jak się pojawi to rozpiszę. 

 

#edit. No.1

 

http://318446.node11.pukawka.pl/hltv-1507061306-de_dust2-1436180760-1436181960.zip

 

około 5 minuty - idealy skan przez sciane z respa.
około 5:29 - 5: 31 - idealnie leciał po modelu, może przypadek, ale wątpię. 
około 5:33 - znowu wiedziałeś, że idzie z anarchii, ręka ci zdrętwiała? 
okolo 7:34 - znowu idealnie po modelu, od razu nacelowane na głowę. - drugi taki przypadek? 
około 7:55 - wiesz, że jest na B, ale jakbyś niechciał w niego trafić, niby "standardowe skany" 
około 8:07 - znowu jakoś na nim jeździsz celownikiem, ale mogłeś usłyszeć, był dość blisko.. 
około 8:16 - skany na trupa, przy czym wciskałeś klawisz F9, trochę dziwne to. 
około 8:48 - po tym jak zabiłeś typa na respie pozbierałes pakę i już chciałeś iść na B, po czym nagle się odwracasz i zmieniasz decyzję, od razu wiesz, że w anarchii ktoś siedzi i ładujesz w niego - dziwne. 
 
3:48 - wchodzisz do gry 
9:00 - dostajesz ode mnie bana z dopiskiem "WH", pragnę ci przypomnieć, że nie muszę zawsze ss'ów dawać, tym razem zdecydowalem się na danie bana z miejsca. Według mnie bardzo dziwnie (każda reakcja jakaś taka niesymetryczna, w dodatku poprzedzona sprzeczną ze sobą decyzją) grałeś, uważam, że możesz mieć WH, albo info, ale mogę się mylić (nie twierdzę, że są to fakty niemożliwe do zdementowania, ale twoja gra była dość dziwna). Decyzję pozostawiam UBT, to wszystko ode mnie. 
 
p.s: nasz "oskarżony" ma również VAC BANA pewnie na CS:GO jego profil steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198082780965
 
 
#Edit. No.2
@Down

Kolego bez nerwów proszę, skoro grasz długo już w counter strike, to pewnie już nieraz nie dwa dostałeś bana za to, że "niby" miałeś WH. Czekaj grzecznie aż UBT sprawdzi demko, zobaczymy jak wszystko się potoczy. 
Co do CS:GO, to tam VAC'ów za niewinność się nie dostaję ;).
Co do innych gracz na wh/aim'ie to na serwerze jest kontakt do mnie (GG) ciężko napisać? nie mam czasu być 24/7 na serwerze.

Wiesz nie raz to słyszałem ze moja gra jest dziwna ale 10lat gry robi swoje a mape dd2 znam jak własna kieszen 

Grałem na wielu serverowniach i na każdej dostawałem w dzień nie raz po 3/4 razy ssy bądz ban za WH przez to że moja gra wyglada dziwnie

Dobre słuchawki do CS robią sporą różnice to że patrzyłem się cały czas w Anarchię słyszałem jak biegną długą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:00 - normalne skany, standardowe jak na dd2

5:29 - przypadkowy model. Wracał celownikiem 

5:33 - nic nadzwyczajnego, a wręcz nic tu nie ma

7:34 - hmmm, w 6 minucie mierzy na tą samą wykość +/-

7:55 - tutaj nie rozumiem o co ci chodzi, bo moja wh modelu nie ogarnęło. 

8:07 - widział i słyszal

8:16 - nie rozumiem, po prostu próbował skanować. Standardowe 

8:48 +/- był początek rundy, 

 

Odrzucam, ponieważ zdecydowanie za malo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności