Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited 1


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ile to czasu minęło odkąd ziomek wpadł do mnie z grą w ręku na chatę?
Coś koło czterech lat, ale mniejsza oto, cóż to była za gra! Myślałem sobie, co on znowu mi tu za szajs przynosi ( bo przeważnie takie przynosił ). A tu patrzę sobie i myślę "No nawet interesujące zachęcające opakowanie tej gry". Patrzę wymagania i znów pomyślałem "Hmm też przystępne" 

Mniejsza o wspomnienia. Zainstalowałem i to była najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić ( No dobra druga, zaraz po cracku który zainstalowałem, bo kumpel zabrał grę ).

 

Do rzeczy. 

 

 

 

Grę zaczynamy od wyboru postaci, nie pamiętam ile dokładnie ale chyba z 10. 
Można wybierać między kobietami i mężczyznami.

Następnie wsiadamy w samolot i lecimy na Hawaje, gdzie będziemy się ścigać, podwozić modelki, przewozić auta, przewozić przesyłki kurierskie, czy pasażerów na gapę. Będziemy kupować piękne i szybkie samochody w liczbie 125 i o mocy w przedziale 170 - 1050KM. Będziemy kupować także motocykle!
Z dostępnych salonów motocyklowych mamy do wyboru tylko 3
Ducati, Triumph i Kawasaaki.
Auta podzielono na 9 klas ze względu na osiągi.

Później wypożyczamy samochód i jedziemy do Biura Nieruchomości i kupujemy swój dom. Potem jedziemy kupić sobie furę i czeka nas pierwszy wyścig. A wtedy już będzie fajnie! 

SYSTEM NAGRÓD I KAR [skopiowano z wikipedii]

 

Sukcesy w wyzwaniach nagradzane są pieniędzmi,  a w przypadku autostopowiczów i modelek: kuponami za które gracz może kupować ubrania w markowych butikach rozlokowanych na Oahu. Pieniądze mogą być wydawane na nowe pojazdy, domy, tuning bądź wypożyczanie aut, a także na opłacanie mandatów drogowych, które przyznaje policja za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego (stłuczka, przekroczenie prędkości).

 

FILMY Z GRY  :))


Kawasaaki Ninja ZX10 - R

 

Przejażdżka autem

 

 

 

 

Pozdrawiam i polecam grę ;))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności