Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie dodania działu


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chyba wiemy że jeśli ktoś ma problem z vipem lub po prostu chce napisać reklamacje to piszę do Karola na PW. A tak myślę że na tym PW to Karol ma jeden wielki syf. Również pomyślałem że reszta administracji również może się tym zająć ( jeżeli już się tym zajmujecie to nie wiedziałem :D)

 

Więc co wy na to aby zrobić na Forum dział '' Usługi ''. W tym dziale będzie można pisać reklamacje lub pytania odnośnie vipa lub nawet rangi donator na forum. Więc jeżeli ktoś chce napisać reklamacje piszę ją z obowiązującym wzorem i będzie po prostu porządek. Można by dodać jeszcze jeden poddział a mianowicie '' Pytanie do administracji forum'' Często userzy mają pytania. Zamiast spamić gdzieś na SB , PW mogliby zakładać tematy ze wzorem. Wszystko byłoby poukładane.

Poddziały bardzo proste

 

  • REKLAMACJE Cs 1.6
  • REKLAMACJE Cs GO
  • Usługi - Forum [DONATOR]
  • Usługi - TS3 [s.VIP]
  • Pytanie do administracji forum

Wszystko się rozwija i z czasem taki dział na pewno będzie potrzebny. Jeżeli taki plan wypali mógłbym zrobić wszystkie wzory + FAQ jak

napisać reklamacje.

 

@Ten dział trzeba umieścić w Głównej kategori forum. Również można dodać skrót do działu ;)

Edytowane przez Omєga *
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale będzie to trzeba umieścić w "widocznym miejscu" żeby użytkownicy (szczególnie ci nowi) nie błądzili po forum i nie szukali tego przez pół godziny, na pewno się przyda taki dział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie dodam reklamacji na forum, wszystko am się odbywać przez GG/STEAM/Profil na forum, który jest podany w sklepiku. Dodawanie tego na forum skończy się syfem, bo i tak ja będę dalej się tym zajmował bądź Krypton, nikomu innemu nie jestem w stanie dać dostępu do tego.

Co do "Pytania do administracji", to nie powinno być to zgłaszane na PW? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności