Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie UrbaNBK


Urban*NBK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: UrbaNBK

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 16

4. Znajomość Sourcebans: 7/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka: Nie.

7. Link do swojego GameMe:  http://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/285386?uid=713b1bfbe474f27d41f473e8244cabb2

8. Parę słów o sobie: W wolnych chwilach pływam lub gram w CS:GO. Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest dubstep.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chcialbym dolozyc swoja cegiełkę do utrzymania porządku na tym serwerze. Czasem po prostu brakuje admina. Wtedy dzieją się nieprzyjemne rzeczy i naprawdę mocno chciałbym im zapobiegać.

10. Steam_ID: [u:1:232615358]

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w weekendy 6-8 godzin, w dni robocze się uczę. (całe wakacje można potraktować jako weekend :v)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 8 do 20 z przerwami. (+/- 40 minut gram, +/- 40 minut mnie nie ma. I tak w kółko.)

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ~250 godzin, wiem, że jest to mało jednakże w skillu nie ustępuje kolegom z serwera a czitera potrafię rozpoznać :v.

14. Czy posiadałeś już admina?: Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. 

+Ogarnięty

+często gra

+miły

+dużo czasu spędzonego na serwerze

+kulturka jak najbardziej :)

 

- wiek

- brak doświadczenia jako admin (chociaż powinieneś ogarnąć)

- konto dla podania, musisz nadrobić forum

 

*link do GameMe podałeś w wersji na telefony, to jest http://classicffa.gameme.com/playerinfo/285386?uid=713b1bfbe474f27d41f473e8244cabb2

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

 

- To jest twój steam id, a nie numer konta: - STEAM_0:0:116307679 (Podałeś złą rzecz)

- Konto dla podania

- Dość mało przekonujące podanie zwłaszcza jeżeli chodzi o punkt 9.

- Wiek

- Aktywność na forum

- Brak składki.

- Mało godzin w CS GO co idzie za małym doświadczeniem.

- Nigdy nie posiadał admina, więc wątpię, że sourcebans jest aż na 7/10.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

Miły kulturalny gracz

Sporo siedzi na serwerze

Ogarnięty

Sma nie jest trudny łatwo go ogarniesz

 

@up Mudzin ty gracz u nas na serwerze że się wypowiadasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniasz wymaganego wieku, jednak na to mogę przymknąć oko gdyż wiek to tylko liczba jak i na stosunkowo twój niski staż.

Gorzej już w kwestii GameMe gdzie podałeś link w wersji mobilnej, pomyliłeś się i nie podałeś steam ID tylko coś innego, twój opis osoby własnej jest bardzo ubogi i nie przekonywujący w momencie kiedy nie spełniasz wymaganego wieku miło by było pokazać się jak od najlepszej strony i nas przekonać do dania Ci tego stanowiska gdyż po praktycznie 2 zdaniach trudno mi wciąż ocenić twoją osobę i to w jaki sposób się wypowiadasz jak i twoje konto na forum zostało założone dla podania co oznacza, że wciąż nie jestem w stanie pomimo twojego słabego opisu zobaczyć to w jaki sposób odnosisz się itp.

 

Jednak piszą o Tobie, że jesteś miły, kulturalny, ogarnięty, sporo czasu przebywasz na serwerze dlatego nie skreślam twojego podania całkowicie i widzę dla Ciebie szansę na okres próbny. Kolejne podanie możesz złożyć dopiero za tydzień bądź później ~ wybór zależy od Ciebie i to czy wciąż będziesz miał chęć.

Jeżeli tak to przez ten tydzień masz czas na nadrobienie aktywności na forum, poczytanie o Smx (mówiąc szczerze i tak jest bardzo proste) zawsze możesz mnie popytać jak i mile widziane jest abyś w następnym podaniu bardziej rozpisał się w punkcie 8. 

 

Odrzucam na chwile obecną.

 

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności