Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga xoxo


THWALAZAUR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Corleone
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: xoxo
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:53436261
5. Opis sytuacji: Dostalem mute od wyzej wymienionego admina moim zdaniem z automatu poniewaz nie naduzywalem mikrofonu mowilem jedynie info zdarzaly sie tez przeklenstwa (3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h) lecz odrazu dostalem mute bez ostrzezenia (Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag) nie mam niewiadomo jakich pretensji za to lecz ta skargą chcialbym zwrocic uwage na chaos panujacy na serwerze. Nie chce przez pół rundy wysluchiwac tekstow typu "skad masz tego skina..." "ale mi dzisiaj nie idzie....". Mozecie tej skargi nie przyjac badz przyjac mnie to za bardzo nie interesuje bo nie bede robil awantury o jakies tam mute. Wiem ze jest opcja mute ale nie chce mi sie pół serwera mutowac za kadym razem i nawet od tych ciagle gadajcych  czasem info sie przyda. 

6. Dowody (demko/screenywiadkowie): http://www92.zippyshare.com/v/hRKBkKel/file.html
7. Data zdarzenia:15.07 okolo 20 

 

Ogarnijcie sobie od rundy 3:2 do 8:5(mniej wiecej) gdzie juz jak dostalem mute nawet typek powiedzial "zacznij mutowac tych co gadaja a nie zmutowales typa co prawie sie nie odzywal" (dokladnie tego nie cytuje ale mniej wiecej tak to wygladalo) gracz "w sumie" to powiedzial. Jesli drogi adminie nie ogarniasz pelnionej funkcji to proponuje Ci zrezygnowanie. Wiem co to znaczy byc adminem moze nie bylem w GO ale na 1.6 mialem i to wlasnie na classic FFA w taich przypadkach trzeby isc na specta a nie grac i przy okazji zajmowac sie serwerem... Zreszta mowisz tam ze jestes sam a chyba byla Kasia nie jestem pewny a z tego co mi wiadomo to tez jest admin( nigdzie nie moglem sie doszukac listy adminow).

Edytowane przez THWALAZAUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że "zdarzały się przekleństwa" no i masz racje zostałeś ostrzeżony a następnie zmutowany. Nie mam nic więcej do dodania.


 

Edytowane przez xoxo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawa, administrator xoxo ma gdzieś ten punkt w regulaminie > 3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h (Co chwilę ktoś przeklinał / pisał przekleństwa, ale kogo to obchodzi)

2. Sprawa, administrator xoxo ma gdzieś ten punkt w regulaminie > 3.8 Utrudnianie gry: Ban 10-30 min (Co chwilę ktoś drze się na tym demku, ale administrator nie reaguje).

3. Sprawa, administrator xoxo ma gdzieś ten punkt w regulaminie > 3.10 Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag) (Co chwilę ktoś nadużywał mikrofonu i gadał o bzdurach, administrator znów nie reaguje).

4. Sprawa, administrator xoxo ma gdzieś ten punkt w regulaminie > 3.5 Reklamowanie innych sieci bądź stron www: Ban Permanentny (Bo przecież 'cośtam"skiny.pl" to nie reklama/ nick)

5. Sprawa, administrator nie stosuje się do regulaminu (Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag) (Nie ostrzegł składającego skargę, tylko od razu rzucił mu mutem, co prawda ten gracz przeklinał, ale bardzo sporadycznie i częściej to on właśnie prosił o ciszę. Później jakiś inny gracz powiedział xoxo, że mutuje tylko osoby, które prawie nic nie mówią, a reszta go nie obchodzi.

 

6. Sprawa, to chyba NIGDY nie widziałem / znajomi nie widzieli jak xoxo siedzi na spect (no chyba, że jest afk). Administrator powinien często siedzieć na spect i sprawdzać jak wygląda sytuacja po obu stronach drużyny i jak zachowują się gracze, ale po co bo przecież lepiej ciągle nabijać punkty na gameme.

 

+ widzę, że Administrator natrętnie kłamie no i masz racje zostałeś ostrzeżony a następnie zmutowany. Nie mam nic więcej do dodania. < to nie miało miejsca.

 

Głos pozostawiam opiekunowi.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chcialbym dodac ze dostalem bana za slowa " ktory pajac mi dal mute" czy cos w tym stylu tak czy inaczej obrazilem admina lecz nie wiem czy kara byla dobrze dobrana bo z tego co mi wiadomo dostalem bana na 1000 minut lecz nie moglem sie doczytac w regulaminie ile jest konkretnie za takie wykroczenie i nawet jesli bym wzial pod uwage punkt: 3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h , 3.2 Obrażanie graczy: Ban 10 min -> Ban 2h -> Ban 1 wk , 3.17 Kłócenie się z administracją: Ban 10 min   to zaden punkt nie  mowi o tak wysokiej karze przynajmniej za 1 wyzwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xoxo, nie zastosowałeś się do poniższych podpunktów. 

 

2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze

2.4 Zakazane jest nadużywanie mikrofonu oraz spamowanie na chacie

2.5 Zabronione jest używanie nicków obraźliwych, reklamujących, wulgarnych, tematyce rasistowskiej itp

 

 

>>> 1 sprawa <<<

 

W regulaminie jest:

"3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h"
gracz  Corleone nie musiał zostać upomniany zanim dostał mute ze względu, że w regulaminie w punkcie 3.10 nie ma nic o upominaniu tylko w podpunkcie o kulturze osobistej taki wymóg jest.

"3.10 Nadużywanie mikrofonu lub say: kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag)" 

Uważam, że każdy z nas wie kiedy zaczyna przesadzać bądź nadużywać mikrofonu i przy panującym takim chaosie nie dziwię się, ze xoxo dał od razu mute.

Oczywiście akurat w tym przypadku gdzie u gracza Corleone padały częste przekleństwa powinna pojawić się  wpierw upomnienie za słownictwo co jest tutaj oczywiście błędem ze strony xoxo również dziwi  mnie to, że nie dał innym którzy też nadużywali chatu głosowego. 

 

>>> 2 sprawa <<<

 

2.5 Zabronione jest używanie nicków obraźliwych, reklamujących, wulgarnych, tematyce rasistowskiej itp

Również zignorowany został przez Ciebie ten punkt gdyż była tam osoba która w nicku posiadała reklamę.

 

>>> 3 sprawa <<<

 

xoxo przesadzasz z długością banów ~ one są nie do przyjęcia i nie są dawane zgodnie z regulaminem. 

3.1 Kultura osobista: Upomnienie -> Kick -> ban 10-1 h

3.2 Obrażanie graczy: Ban 10 min -> Ban 2h -> Ban 1 wk

3.17 Kłócenie się z administracją: Ban 10 min

Ban o długości 1 wk jest dopiero za 3 razem, a Ty dałeś bana za pierwszym razem o długości jednego dnia gdzie powinno zakończyć się banem 10-30 minutowym. 

 

 

>>> Reasumując <<<

 

Zapomniałeś chyba o punkcie 4 z regulaminu:

 

4. Admin ma obowiązek
 
4.1 Utrzymać i odpowiadać za porządek na serwerze
4.2 Zwracać uwagę/banować osoby łamiące osoby regulamin
4.7 Admin nie może wykorzystywać swoich przywilejów, aby upraszczać grę swojemu teamowi 
Jednak punkt 4.7 jest do poprawy co sprowadza się do tego, że i tak nie możesz wykorzystywać swoich przywilejów i samemu wymierzać kary nie sugerując się tym co jest w regulaminie napisane jasno i wyraźnie. 
 

xoxo, dostajesz ode mnie pierwsze i ostatnie upomnienie twoje wykroczenie jest nie do przyjęcia. Zignorowałeś 5 podpunktów z regulaminu, również nadużywasz i wymierzasz własne kary jak i za nie zareagowanie na panujący chaos.

Corleone, dostajesz odemnie unbana.

 

W momencie kiedy grał Jaskier przez pierwsze parę rund przed tobą upominał graczy trzymając porządek w CT już nie wspominając co działo się w team przeciwnym gdzie prawie połowa powinna zostać wyrzucona. 

Następnym razem masz trzymać porządek np. poprzez powiedzenie ogólnie, że zaczniesz wyrzucać/mutować (Osobiście uważam, że najlepszym rozwiązaniem i najskuteczniejszym jest kickowanie) osoby które będą nadużywać dalej mikrofonu aby nad tym zapanować, sama nie mogłam już dłużej słuchać tego demka i tylko zastanawiam się jak Ty i cała reszta graczy była w stanie grać bez potrzeby mutowania poszczególnych osób bądź bez użycia cmd voice_enable.

Od rozmowy o pogodzie i o tym jak komuś okropnie idzie itp. jest TeamSpeak, a nie chat głosowy na CS.

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności