Skocz do zawartości

[UB]Ban Witcok


Witcok

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Witcok
Link do SS: nie ma ss'ów. Ziomka zabiłem 2 razy na rashu z wiertarki bo nie miałem na nic lepszego i już banuje. Kto temu dziecku dał admina? Jakieś dowody. BigK daj mi demko z mojej gry i powiedz w którym momencie czitowałem? Bo wpadłem z wiertarką 2 razy i akurat pod celownikiem stałeś?
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Witcok
==== Admin : BigK
==== Powod Bana : Czitowanie
==== Wygasa : Nigdy ( od 07/17/2015 - 20 : 31 : 35 )

Serwer: #2 [FFA][ESL MAPS] Cs-Classic.pl | pukawka.pl
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=210052

 

Proszę o UB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demko http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1507172019-de_tuscan-1437157140-1437158220.zip

i powinieneś mieć odrzucone podanie za obrazę

 

 

 

@EDIT by SzeregowiecPL: To, że Cię uraził nie znaczy, że nie może prosić o UB. Możesz złożyć na niego skargę. @EDIT2: Rozumiem, ale nie można zamknąć mu tematu od tak.

 

@EDIT nie chodzi mi o to że mnie uraził tylko o to że pisze o tym w podaniu i te podanie jest dla mnie bardziej skargą niż podaniem o ub. Zamiast normalnie napisać że nie ma ss'ów to musiał mnie obrazić a ja muszę mieć jakiś zajebisty powód aby mu ssy dać ? dostałem zgłoszenie przez dwóch graczy na niego to zrobiłem mu ssy i tyle .

Edytowane przez SzeregowiecPL
Wyjaśneinie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ostrzeżenie dostałem, chociaż nie wiem za co. Admin zachowuje się jak gówniarz, 0 szacunku do innego gracza. I te przeświadczenie, że jak on mógł mnie z wiertarki zabić jak ja awp miałem. Napewno cziter. Nawet nie chciało mu się na specta wejść zobaczyć jak gram tylko zginął 2 razy z rzędu i to na rashu gdzie widać, że cały magazynek ładuję w niego z wiertarki a on stoi zdziwiony -.^ i po drugim zgonie ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności