Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Admin :)


Virre

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Virre

2. Imię: Mikołaj

3. Wiek: 14

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): hmm na cs go nigdy nie byłem adminem ale postaram się jak najszybciej nauczyć wszystkiego :)

5. Mikrofon(Tak/Nie): Ostatnio mi się popsuł. Postaram się w jak najszybszym czasie go zakupić.

6. Składka (Tak/Nie): Tak.

7. Link do swojego GameMe**: http://www.gametracker.com/player/Virre/185.36.169.126:27136/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Może dlatego że każdy mnie zna jestem miły lubiany (chyba) :P. Mam na imię Mikołaj lat 14 interesuje się sportem takim jak piłka nożna, ręczna oraz siatkówka gram w cs go no tak niecały rok :).

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak  1:0:118764901

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: nom tak z 5-6 godzin dziennie.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W dni robocze nieraz jeżdże w tatą ciężarówką no ale w weekendy NoLife :).

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Niecały rok

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: W cs go niestety nie ale w cs 1.6 dużo razy.

 

Wiem że bardzo nie spełniam wymagań ale siedzę długo na serwerze, ogarniam. Posty się nabije no a wiem ;/ niestety.

Edytowane przez Virre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na NIE:

 

- Wiek o wiele za mały, w wymaganiu masz 17.

- Aktualny brak mikrofonu

- Brak znajomości smx

- Punkt 8. Może dlatego że każdy mnie zna jestem miły lubiany (chyba) :P. Po pierwsze, jeżeli to jest powód dla, którego miałbyś mieć admina to śmiech na sali (forum). Po drugie nie każdy Cię zna, ponieważ ja Cię na przykład nie znam.

- Brak 10 sensownych postów

- Słaba aktywność na forum

- Jego steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198197795530 Dość mały staż (~250h) jak na prawie rok.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, masz za dużo banów za skracanie w małym odstępie czasu, co dla mnie od razu cię skreśla na ten moment. Popracuj nad pozostałymi punktami, które wytknął Szeregowiec i popraw się :D. W GT raz grasz godzine, raz dwie, a raz wcale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie wczoraj na serverze powiedziales ze masz tylko 2 bany co nie jest prawda. Składasz podanie jak ostatniego bana dostales wczoraj. Nie przekonales mnie jednym zdaniem ze cie lubia na serv.

 

Lemiwiki nie masz własnego zdania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności