Skocz do zawartości

Podanko Alternatywa :)


Alternatywa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Alternatywa
2. Imię:Krystian :)
3. Wiek: 34
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): tak 7/10 ( ale z czasem bardziej zapamiętam te komendy)
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak :)
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Alternatywa/193.33.177.101:27156/ ( nie będę owijał w bawełnę i tak jak widać nie są te minuty spędzone na serverze rekordowe ale postaram się poprawić i jeszcze więcej przebywać :)
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

Więc  tak ... Jak już mówiłem nazywam się Krystian , pracuje jako spawacz siedzeń do samochodów , mam dużo wolnego czasu na siedzenie przed komputerem lecz też nie siedzę rekordowo tak jak nie którzy z DD2... Chciałbym zostać adminem i wnieść nową,lepszą atmoseferę oraz karać sprawiedliwie :) 

Bardzo cenię prawdomówność... Dziękuje i Pozdrawiam 

I tak jeszcze żeby nie było sprzeczności czasem wyrwie mi się jakieś brzydkie słówko ...
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): 2:0:1717089017
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  Na serverze przebywam długo dziennie  powyżej 2 godzin :) 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  W dniach roboczych zależy jaki wypada tydzień i jakie mam zmiany :) a w weekendy gram trochę więcej... 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata z przerwą 8 miesięczną
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie :)

Dziękuje i Pozdrawiam / Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za okresem próbnym:

+steam

+wiek

+składka

-gt dużo grasz ale zbyt krótko jesteś

+/- doświadczenie ? 7 a nigdy adminem nie byłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:

 

- Mała aktywność na forum,

- Brak sensownej ilości postów

- Słabe GT, w nowych wymaganiach masz 2. Minimum 45godzin przegranych na serwerze - Nie spełniasz tego.

- Podane steam ID nie istnieje.

 

 

@EDIT: Brak znajomości regulaminu.

Edytowane przez SzeregowiecPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:

 

- Mała aktywność na forum,

- Brak sensownej ilości postów

- Słabe GT, w nowych wymaganiach masz 2. Minimum 45godzin przegranych na serwerze - Nie spełniasz tego.

- Podane steam ID nie istnieje.

STEAM_2:0:226147828

Forum dziś założyłem :) Postaram się być jak najwięcej :)

Ale dziękuję :)  :pije:  :pije:

Edytowane przez Alternatywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba osób z rangą admin only dd2 na forum to: 19 co chcę przez to powiedzieć? - to, że ten serwer ma dużo, bardzo dużo adminów tak, więc uważam, że trzeba by zakończyć rekrutację adminów na tym serwerze - to takie info dla opiekunów serwera.

 

Teraz do rzeczy, a więc Pan Alternatywa hm.. szczerze mówiąc nie przypuszczałem, że masz 34 lata, zaskoczyłeś mnie tym. Co prawda byłem pewny, że nie jesteś dzieckiem co można wnioskować po twoim zachowaniu, sam wiek idzie Panu na duży plus. Zerknijmy teraz na GameTracker'a, a więc mamy tam nawet +/- 250 minutek dziennie tutaj też punktujesz, bo niewielu graczy chyba tak dużo czasu poświęca serwerowi, co prawda nie masz wymaganych godzin, ale uważam, że skoro ma Pan 34 lata to z pewnością jest Pan na tyle odpowiedzialny, że można Panu zaufać i nie da Pan klapy. Kolejnym plusem jest steam, oraz nie zapominajmy o tym, że jest z Pana (jeśli mogę to tak ująć) równy gość :D, uważam, że dałby Pan sobie radę w roli admina, jestem za okresem próbnym żeby mógł Pan nadrobić aktywność na forum. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wypowiedz we własnym podaniu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności