Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]SKARGA


LUKAS0331

Rekomendowane odpowiedzi

[] wie czy wy dajecie admina za smsa dzieciom po komunii bo maja hasjy czy co ale no [],chce se wbic,rozluźnić sie,pograc a tu typ banuje na 30min ze resp,no[],ide z b przez respa na a i [] ban ? wezcie ogarnijcie cos z tym bo brak słow..

Edytowane przez Omєga *
+1 warn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanuj troszkę emocje, może i dostałeś bana od "dzieciaka, który dostał admina za sms z hajsów po komunii", ale zachowuj się bo bez winy pewnie też nie jesteś :)

Skarga może i słuszna w powodzie , ale pewnie przełączając po graczach admin widział Cię na respie, dlatego dostałeś bana, lecz nie musisz od razu spinać i wyzywać.  :)

Edytowane przez Justynka.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nadanie warna dla pana, który nie potrafi się zachować nawet na forum. + Nie zastosował się do wzoru skargi.

 

Opanuj troszkę emocje, może i dostałeś bana od "dzieciaka, który dostał admina za sms z hajsów po komunii", ale zachowuj się bo bez winy pewnie też nie jesteś :)

Skarga może i słuszna w powodzie , ale pewnie przełączając po graczach admin widział Cię na respie, dlatego dostałeś bana, lecz nie musisz od razu spinać i wyzywać, widać jesteś rozburzony emocjonalnie i nie potrafisz się opanować, dlatego proszę o powyższą karę. Reszta zostaje dla admina banującego i opiekunów.

sory ponioslo mnie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że skarga nie słuszna bo ostatnio kazałem Adminom katować was za resp bo samowolka straszna się zrobiła każdy na respie siedzi i kampi sam bym Cię pewnie zbanował jak bym zobaczył na respie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że jeżeli admin tak sobie przełącza po graczach i jak trafi na jakiegoś to nie popatrzy chwile na niego, tylko od razu banuje, to jest troche nie halo.... Sam dostałem kick'a za AFK, bo nie ruszałem się chyba 3-5 sekund (czas trwania flesza) i to jeszcze na bs'ie, więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no

Byłem na serverze przy tej sytuacji

Kreciles się koło respa admin dał ostrzeżenie "TT RESP 30 SEK" chwile odczekał zobaczył ze dalej jesteś w zasięgu tego respa i cię zbanował.

Do tego kultura...

Edytowane przez Alternatywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[] wie czy wy dajecie admina za smsa dzieciom po komunii bo maja hasjy czy co ale no [],chce se wbic,rozluźnić sie,pograc a tu typ banuje na 30min ze resp,no[],ide z b przez respa na a i [] ban ? wezcie ogarnijcie cos z tym bo brak słow..

piszesz, ze brak słów a zgęszczasz tak, że wyebaem sie na plecy jak te żółwie z galapagos co maja po 150 lat..  

regulamin jest jaki jest ja uważam, że można było by go zmienić, ale nie ten w tym dziale żeby się do niego nie dostosować bez wzoru poleciał etc. zamknijcie temat trola nie karmcie bo wasze wypowiedzi też są miazgą  :czapka: 

Ps: ziomek sorry za trolla 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności