Skocz do zawartości

komp do cs go do 1000 zl


malcio

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko potrzebuje kompa do cs go moja kwota to 1000 zl wiem ze to malo.ale chodzi mi zeby bylo.okolo 80,90,fps i.sie plynnie gralo ode mnie moge dorzucic karte graf nvidie 512 mb 8500 gt i 2,5 gb ramu ddr2.Sory za bledy,ale pisalem z tela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1000 zł nic sensownego nie złożysz do cs . Dozbieraj jeszcze z 1000-1200 i Ci złoże komputer na którym w cs go bedziesz mial po 300 fps, oraz sobie pograsz w wiedzmina 3. Kartra graficzna 512mb odpada bo bedzie zamulala i do sensownej płyty głowiej nic nie dobierzesz , ram do zmiany :/ . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zainteresuje Cie ta seria filmikow jak jestes w stanie nieznacznie zwiekszyc budzet.

 

Tutaj zestaw za 1400 z Radkiem na na srednich w FHD osiaga  90 - 140 fps.

Na mniejszej rozdzialce w trybie turniejowym powinno byc jeszcze wiecej.

 

Warto spojrzec rowniez na olxa, bo za 1500 zl mozna dostac uzywke z i5 i karta pokroju gtx 660 na gwarancji.

Edytowane przez HARDWELL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem komputer jeszccze mi nie przyszedł(nie ma wgranego systemu i dlatego musze od nowa robic ),ale czy moglbys mi ktos podac sterowniki do karty sieciowej?moja płyta głowna to
"MSI B75MA-E33 USB 3.0 SATA III"

Edytowane przez Bez Spiny Luzno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1000 zł nic sensownego nie złożysz do cs . Dozbieraj jeszcze z 1000-1200 i Ci złoże komputer na którym w cs go bedziesz mial po 300 fps, oraz sobie pograsz w wiedzmina 3. Kartra graficzna 512mb odpada bo bedzie zamulala i do sensownej płyty głowiej nic nie dobierzesz , ram do zmiany :/ . 

Widzisz ziomeczku jak sie nie znasz to nie gadaj prosze cie:) zlozylem za 950 i mam 250 fps takze nie pierdziel głupot,ze mam dokładac kolejne 1200 zł :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności