Skocz do zawartości

Propozycja komendy "/voteban"


Puotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co myślicie aby na serwerze [FFA] dodali komendę "/voteban", dzięki której pozbędziemy się cziterów pod nieobecność Admina ?

Codziennie jest tak że gdy gram to obecny jest też jakiś cheater a nie ma kto go ukarać. 

Czekam na Wasze zdanie na temat tej propozycji i czekam na jej dodanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łap http://amxx.pl/topic/139169-vote-ban/

 

Jeżeli jest upierdliwy gracz używasz vote, i do tego powinno się to ograniczać, a nie wprowadzać głosowania za banem. 

Teraz, bądźmy szczerzy.. wszyscy co mają oleju w głowie przechodzą na cs:go, zaś 1.6 pozostaje w rękach szczyli , czyli nie myślą logicznie. I ta opcja moim zdaniem by była nadużywana, co by po chwili prowadziło do jej usunięcia, ale po co się bawić. 

 

Jak wyżej, jest opcja vote (głosowanie za wywaleniem gracza) , wpisujesz w konsole wybierasz id gracza, i wystarczy wpisać w konsole vote id, przez większą połowę graczy danego teamu (w którym delikwent gra) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to zbędne 

jak wyżej napisał siwy byłoby to naduzywane , nawet podczas obecnosci admina

Gimby nie rozpoznają czita od dobrego gracza i bedą banować kogo popadnie .

 

Odemnie NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie i jeszcze raz nie.. Już sobie wyobrażam jakby co 5 minut ktoś wylatywał z serwera przez za przeproszeniem głupote innych. 

Była ostatnio na serwerze sytuacja że jakiś gracz próbował mnie wywalić z serwera za brak mutacji xD i niech jeden powie zeby mnie wywalili to reszta tak zrobi bo co im szkodzi. :D

Serwer FFA nie prosperuje aż tak źle że nie ma w ogóle adminów. Owszem znajdują się sytuacje gdy na serwerze nie ma ani jednego ale zawsze możesz napisać po admina na steam a jeśli go nie posiadasz wystarczy wejść na forum i na sb pisać że jest cziter taki a taki i ktos na pewno to zauważy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Netrox jestem na nie, dziś nawet się spotkałem ze spamem na u@, gdzie zgłaszali mi 2/3 graczy chyba, a byli czyści, ten plugin byłby nadużywany przez graczy nieogarniających i wkurzających sie po każdym padnięciu.

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej gdyby serwer połączyć z SB i wtedy pod komendą powiadamiać dostępnych tyle, że na forum bo voteban odpada i to bez podważania

Już nie będę powtarzać się, że dzieci się tym bawią, wyżej wszystko jest opisane i myślę, że z góry powinno być to odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shady

Juz kiedys to proponowalam jednak wczesniejszy opiekun stwierdzil ze na to by musial wlasciciel sieci (Karol -_-) wyrazic zgode i ogolnie duzo by z tym bylo zachodu wiec to raczej odpada.

Tak jak mowilam wczesniej nie jest az tak zle z adminami aby szukac tego typu rozwiazan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Odrzucone

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności