Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] Pride


Pride

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum:

Pride

 

Wiek:

17 lat 

 

Staż na Forum:

Użytkownik od 15 sty 2014

 

Znajomość Regulaminów:

Regulaminy poszczególnych serwerów znam b. dobrze. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ok. 9/10, co do regulaminu forum myślę, że znam go w 80%, jednak zawsze jeśli czegoś nie wiem zawsze wchodzę i upewniam się :)

 

Czas jaki możesz poświecić na forum:

Około 2-3 godzin dziennie, jednak nie jest to takie siedzenie, że wejdę na forum od 13 do 15 i mnie nie ma. Wchodzę na forum cały dzień poświęcając kilka-kilkanaście minut na sprawdzenie działów i przeczytanie postów. Więc szczerze mówiąc na forum jestem obecny cały dzień, wchodzę na nie non stop i sprawdzam co się dzieje :)

 

Znajomość funkcji Moderatora:

Nigdy nie byłem moderatorem, obecnie mam dostęp do moderacji tylko jednego działu, którym jest DD2 CS:GO. Nadzorując tam tematy nauczyłem się podstawowych funkcji moderatora. Widziałem także na ss'ach panel moderatora, który mamy na naszym forum, widziałem także jak rozdaje się warny oraz sprawdza raporty, więc myślę, że poradzę sobie z przyjmowaniem ich.

 

Dlaczego ty?(Kilka argumentów):

Jestem osobą, która dużo czyta, może nie mam dużej ilości postów, lecz jeśli chodzi o przeczytane tematy, to jestem pewien, iż jest ich całkiem sporo. Codziennie czytam nowe tematy, posty i sprawdzam co się dzieje na forum. Gdy gram w CS:GO także często jestem obecny na forum, gdy zginę to od razu wychodzę do pulpitu i sprawdzam, czy jest jakiś nowy temat, lub czy ktoś wypowiedział się w danym wątku. Myślę, że moja ilość postów nie odzwierciedla mojej aktywności. Ponadto wydaje mi się, że jestem uprzejmym i pomocnym użytkownikiem. Moja reputacja jest równie duża jak ilość postów, co moim zdaniem jest dosyć dobrym osiągnięciem. Według mnie, mojej ortografii także nie ma nic do zarzucenia. Zawsze sprawdzam, czy nie popełniłem jakiegoś błędu, lub przejęzyczenia, oczywiście każdemu się zdarza, lecz staram się tego unikać. Kiedyś miałem rangę redaktora, w jego pracy bardzo mocno musiałem zwracać uwagę na moją pisownię i uważam, że wielu błędów nie było :) Co więcej nigdy nie dostałem żadnego warna, więc uważam, że wzorowo zachowuję kulturę na forum oraz nie spamuję.

 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: 

Po pierwsze: Edycja strony cs-classic.pl

pre_1437563329__csc.jpg 

Nie była ona edytowana już od dawna (oprócz tekstu) i nie ma na niej najnowszych wiadomości o naszej sieci. Chciałbym, by zostały dodane odnośniki do sourcebans'a poszczególnych serwerów CS:GO, ponadto jeśli klikniemy w "Serwery" przenosi nas do strony, w której ukazane są same serwery 1.6. Moim zdaniem powinny być tam też ukazane serwery z CS:GO


 

Po drugie: Edycja odnośnika do GT przy serwerach CS:GO na odnośnik do GameMe  

pre_1437561865__csc2.jpg 

GameTracker nie jest uznawany w podaniach na admina CS:GO i możemy się z niego dowiedzieć o wiele mniej niż z GameMe. Myślę, że po pierwsze ułatwiłoby to zadanie przyszłym adminom, a po drugie zwykłym graczom, którzy po prostu chcą sprawdzić swoje osiągnięcia, a nie mają nigdzie odnośnika do GameMe.


 

Po trzecie: Postarać się zdobyć środki na zwiększenie ilości slotów na naszym serwerze teamspeak. Ostatnio coraz więcej osób przebywa na nim i zdarzają się problemy z wejściem na niego. Chciałbym powiększyć ilość slotów przynajmniej o 15.

 

Po czwarte: Mam także pomysły na kilka nowych serwerów CS:GO, ale na to potrzeba najpierw środków finansowych, postaram się pomóc w zbieraniu ich, a wtedy zaprezentuję  moje propozycje :)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Co najmniej 20 dni spędzonych na forum 

Przynajmniej 200 postów napisanych na forum 

Konto na forum powyżej 4 miesięcy 

Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat 

Chęć pomagania innym użytkownikom 

Czyste konto (Brak warnów) 

Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum 

Dobra znajomość regulaminów forum 

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji 

Edytowane przez Pride
  • Like 29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak. Dość długo mamy do czynienia i jest solidną osobą. Jest opiekunem i sprawdza się wyśmienicie, zna funkcję moderatora. Nie ma problemy z kulturą, jest aktywny. Podanie rozbudowane, widać że mu zalezy. Wymagania spełnia i jest na forum przez długi czas. Wyśmienity kandydat na funkcję moderatora.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ode mnie duże tak.

 

~ Wymagania wszystkie spełnia

~ Jest aktywny i rozpoznawalny

~ Posiada kulturę która moim zdaniem jest chyba najwazniejsza w tym. Nigdy nie widziałem aby do kogos spinał :D

~ Ciekawe pomysły na rozwoj sieci. 

 

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dawid rozpisałeś się :)

Ja jestem na tak. Przyda się kolejny moderator, a Dawid pasuje na to stanowisko. Jest miły, ogarnięty i aktywny. Jest długo, a nie dostał żadnego warna, co pokazuje, że zna regulamin i potrafi zachować kulturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pride - znany i lubiany użytkownik forum.

Uważam, że jest z nami dosyć długo, by złożyć podanie. Widzę go często na forum, jest aktywny oraz na swoim koncie nie posiadał jeszcze żadnego warna. Ja jestem na tak, bo w sumie jesteś chyba jedyna osoba która obecnie widzę na tym stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Pride fajko lecisz na te kolorki :D

Jesteś już z nami długo

Wywiązujesz się ze wszystkich obowiązków

Jako tako pomysły na rozwój masz :D

Regulamin znasz i go przestrzegasz

Na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym twoim mankamentem (czyt. minusem) jest fakt, że mało cię widać na forum. Boję się, że może tak zostać, ale sądzę, że na chwilę obecną nie ma lepszych, bardziej ogarniętych kandydatów (no może przesadzam, pewne osoby mogłyby wystartować np. ktoś z UBT, bo tam można doszukać się potencjalnych kandydatów) na to stanowisko, liczę, że będziesz godnie reprezentował ten urząd. Jak dla mnie to średniej wielkości TAK, ponieważ nie masz warnów (dziwne żebyś miał skoro ze swoimi wypowiedziami nie wykraczasz poza swój dział - przynajmniej takie odniosłem wrażenie w ostatnim czasie), pomysły na rozwój sieci, czy też poprawę tego co obecnie mamy też są, staż na forum jest. No cóż więcej zostało mi napisać? powodzenia Pride. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Tak. Aktywny wszędzie, świetnie sprawuje funkcje, rozpoznawanie na sieci, pomysłów nie brakuje. Wielki szacunek dla Dawidka. Powodzenia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności