Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Dece


Dece

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam Wam swoje podanie o admina:

1. Nick: Dece

2. Imię: Filip

3. Wiek: 22 lata

4. Twój Gametrack (Link): http://www.gametracker.com/player/Dece/31.186.82.184:27691/

5. Twój Banid (Link/-): nie działa banid, podeśle na dniach

6. Mikrofon (Tak/Nie): Tak

7. Składka (Tak/Nie): Jeszcze nie

8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*: Brak

9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6: 6 lat

10. W jakich godzinach najczęściej grasz?:południe i wieczór

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3/4 w porywach do 5

12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

Jestem doświadczonym graczem, grałem w klanie, mam za sobą mnóstwo godzin przegranych na serwerach oraz na mixach, gram dosyć często, uważam ze te argumenty świadczą o tym ze moge być dobrym adminem. Wysoki poziom kultury osobistej. Braki amx nadrobie szybciutko :)

Pozdrawiam

Filip (Dece)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie widze przeszkód, żeby nie dać mu szansy.

Jest rozpoznawalnym graczem, nie ma z nim jako takich problemow, zglasza czitow.

Moim zdaniem okres próbny 2 tygodnie gdzie bedziesz musial nadrobic forum.

Pamietaj ze adminem jestes nie tylko na serwerze ale i na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Komisjo ! :)

Minus za składke - zrobic przelew za 4,22 nie jest to dla mnie problem :)
Minus za AMX - wydaje mi sei ze nie ma rzeczy nie do nauczenia
Konto tylko do podania - owszem macie racje, liczy sie dla Was rozwój serwera, aktywność na forum oraz eliminowanie cziterów. Dla mnie priorytetową sprawą jest eliminacja cziterów, w przeciągu ostatnich kilku dni CODZIENNIE jest sytuacja gdzie brak aktywnego admina i te połgodziny jest bez grania, ludzie wychodzą, jak w takim razei serwer ma sie rozwijać, serwer napędzają gracze, a żeby byli gracze muszą chcieć do nas przychodzić, a nie będą jak co chwila będzie się pałętał cziter. Będe pomagał rozwijać serwer poprzez banowanie odpalonych graczy. Z czasem moja aktywność na forum mimowoli wzrośnie. Z mojej strony macie pewność ze będę na serwerze te pare godzin dziennie i bede eliminowal cziterów,co do aktywności na forum, będe na biężąco ze wszystkimi sprawami, lubie brać udział w ulepszaniu różnych rzeczy, tylko to przyjdzie z czasem, musze sie w to wgryźć.  Na serwerze, bądź poza nim, to że nei gram nie znaczy że nie moge wejsc na chwile i zbanowac :) Wiadomo są wakacje i jakiś urlopik będzie konieczny :D Ale większosć czasu spędzam w swoim mieście :)


Pozdrawiam

Dece

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Komisjo ! :)

 

Minus za składke - zrobic przelew za 4,22 nie jest to dla mnie problem :)

Minus za AMX - wydaje mi sei ze nie ma rzeczy nie do nauczenia

Konto tylko do podania - owszem macie racje, liczy sie dla Was rozwój serwera, aktywność na forum oraz eliminowanie cziterów. Dla mnie priorytetową sprawą jest eliminacja cziterów, w przeciągu ostatnich kilku dni CODZIENNIE jest sytuacja gdzie brak aktywnego admina i te połgodziny jest bez grania, ludzie wychodzą, jak w takim razei serwer ma sie rozwijać, serwer napędzają gracze, a żeby byli gracze muszą chcieć do nas przychodzić, a nie będą jak co chwila będzie się pałętał cziter. Będe pomagał rozwijać serwer poprzez banowanie odpalonych graczy. Z czasem moja aktywność na forum mimowoli wzrośnie. Z mojej strony macie pewność ze będę na serwerze te pare godzin dziennie i bede eliminowal cziterów,co do aktywności na forum, będe na biężąco ze wszystkimi sprawami, lubie brać udział w ulepszaniu różnych rzeczy, tylko to przyjdzie z czasem, musze sie w to wgryźć.  Na serwerze, bądź poza nim, to że nei gram nie znaczy że nie moge wejsc na chwile i zbanowac :) Wiadomo są wakacje i jakiś urlopik będzie konieczny :D Ale większosć czasu spędzam w swoim mieście :)

 

 

Pozdrawiam

 

Dece

Ojojojo Dece Robaczku, niestety wypowiedź, we własnym podaniu, oznacza jego zamknięcie ! xDD

Tak więc, zapraszamy za tydzień.

Zdrowie.  :pije:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności