Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Rina


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Rina (wcześniej Kasia)

2. Imię: Katarzyna

3. Wiek: 17 (w listopadzie 18)

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak


8. Parę słów o sobie **: Jestem Kasia, pochodzę z małej miejscowości pod Ostrołęką (województwo Mazowieckie). Chodzę do technikum o profilu informatycznym. Często przebywam przed komputerem. Jestem osobą pogodną, odpowiedzialną i pomocną, ale też trochę skrytą, staram uczyć się na błędach (których troche popełniłam). W ostatnim czasie bardzo dużo zmieniło się w moim życiu. Wcześniej wybrałam sobie zły moment na chęć adminowania. Skargi przez które byłam bardziej dobita (i choroba o której nie muszę tu mówić), ale nie po to z tym walczyłam, żeby się poddać. Trochę mi się życie zawaliło, ale wracam ze zdwojoną siłą, pełna energii i trochę bardziej ogarnięta. Może źle mi wtedy poszło, ale trochę tego czasu dało, żeby się ogarnąć i postawić sobie nowe cele, które już powoli realizuję.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często przebywam na serwerze w godzinach po południowych, kiedy nie ma żadnego admina. Staram  się uspokajać innych, a w trudnych sytuacjach piszę do niektórych adminów, by chociaż zajrzeli na serwer, ale też wtedy każdy nie może. Nie lubie osób chamskich, obrażających innych i oceniających z góry. Mimo wielu adminów wciąż ich czasami brakuje. Chciałabym spróbować ponownie pomóc.

10. Steam_ID: STEAM_0:1:107393803

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  Dni robocze 16-22 (z przerwami) i weekendy 15-23 (również z przerwami)

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: pół roku, ponad 400h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była wcześniej Administratorem lecz popełniła błędy, które kosztowały ją tę rangę.

 

Na pewno nie jestem na TAK, ale uważam, że powinno dać się jej jeszcze jedną szansę,

jednak proponowałbym, aby to był OKRES PRÓBNY.

 

Za dużo amoku, zamieszania i skarg było w okół Ciebie by od razu być na TAK.

 

Na okresie próbnym się sprawdzisz, zobaczymy jak Ci pójdzie i wtedy Opiekun zadecyduje.

 

Takie jest moje zdanie i go nie zmienię puki się nie przekonamy.

 

 

#EDIT @ נαѕкιєя, ma prawo się wypowiadać chociażby po wyglądzie podania i informacjach w nim zawartych.

Edytowane przez SzeregowiecPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka oj nie spodziewałem się :D

Wymagania spełniasz oczywiście, ale waham się czy powinnaś mieć admina.

Jeśli mi obiecasz że powtórki z poprzedniej sytuacji nie będzię to jestem za.

 

@Alternatywa

Po co ty się wypowiadasz w podaniu jak nie grasz w na serwerze. Nawet Cs Go nie masz

Edytowane przez נαѕкιєя
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo zaraz po tym jak odebrałam Ci admina dostałam pytanie czy jak znów złożysz podanie to zgodzę się wtedy odpowiedziałam, że raczej nie.

Jednakże od tamtego czasu mimo wszystko grałaś na serwerze, odwiedzałaś i udzielałaś się na forum, upominałaś graczy jak i kiedy potrzebowałam drugiej osoby do sprawdzenia czegoś na serwerze również zwracałam się do Ciebie i byłaś chętna mi pomóc.

Być może początek twój nie był najlepszy i zakończyło się jak zakończyło jednak uważam, że każdy zasługuje na drugą szansę i również tą szansę dam Tobie.

 

Przyjmuję Cie na okres próbny.

 

Jednak pamiętaj, że okres próbny trwa 2 tygodnie w tym czasie mogę odebrać admina bez dyskusji ani składania skargi jednakże po tym upływie tego czasu po napisaniu przez użytkownika skargi która zostanie rozpatrzona mogę odebrać stanowisko.

 

Witaj Kasiu ponownie w naszej ekipie.

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności