Skocz do zawartości

Demolition


L@NdryN3K

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro prywatna rozmowa nie odniosla skutku pisze na forum
To co zostalo zrobione z ta klasa jest smieszne 
byle pomylka powoduje smierc gracza a wczoraj dostalem bana za liczbe samobojstw
to ze niektorzy gracze nie potrafia sobie poradzic z tak klasa to nie moja wina(moze naucza sie grac zespolowo)
Majun ja rozumiem ze chcesz byc najlepszy ale daj innym grac klasami ktore lubia ja nie placze o Twojego pulkownika
Quoth sam brales udzial przy poprawie klas a teraz placzesz o demo bo nie potrafisz sobie poradzic?
A Ty Zjem Cie zanim wprowadzisz zmiany moze bys wysluchal najpierw wszystkich stron bo przez takie decyzje serwer tylko ucierpi
Prosze wrocic na nowo standard w dynamicie (200 dmg + 0.5 Int) jesli nie to usuwaj ta klase a ja chce level w innej i nie interesuje mnie jak to zrobisz

Edytowane przez L@NdryN3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może żeby nie płakali dać 150dmg podstawowe i 0,5dmg od 1 inta? dajmy na to ze klasa miała by 150 inta max wtedy masz jakieś 225dmg to było by lepsze niż że samo cie to zabija postawisz jedno i nie zdążysz odejść i już musisz czekać aż runda się skończy lub można dać nawet że na max inta zabija nawet pułkownika czyli 285hp bo jak grało dużo tych klas to teraz grają wsparciem a że landryn ma duży lvl to da sobie max inta i będzie miał to co miał przed znerfieniem klasy a 1 lvl które lecą na fragi będą miały problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, wcześniej nie zauważyłem tego posta ale widzę, że jest mowa o mnie. Może najpierw zapytaj mnie czy coś wypowiadałem się na temat zmiany tej klasy a potem oskarżaj publicznie to tak na przyszłość ;).Nie miałem udziału ani słowa co do znerfienia tej klasy, i nie, mi ta klasa nie przeszkadza jak i nie przeszkadzała bo potrafię sobie z nią poradzić. I nie wiem skąd wziąłeś słowo płacz, bo jestem ciekawy czy kiedyś usłyszałeś jak "płakałem" na serwerze bo to zabawne xDD Jedyna klasa w jakiej się wypowiedziałem to Wsparcie gdyż przed wczytaniem lvl na 1 runde Oneshotuje każdego jak i później ma 2 rakietki po 180 gdzie nimi może wyciąć 2 rakietami cały team + jak gra tym ostatnio pól serwa to jest coraz ciekawiej xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię sobie poradzić z tą klasą, problem leży w tym, że ludzie grają ją troszkę inaczej, niż myślałem (Sami wbiegają niczym komandos w przeciwnika, i detonuja bombe na pół sekundy po opuszczeniu tyłka, a z nożem komandosa ta klasa była za mocna.)

Jeżeli ludzie chcą to dalej robić, to mogą. (W przypadku 1.6 była klasa która sama siebie detonowała i zabijała ludzi wokół.)

Ewentualnie jeżeli tak bardzo ci zależy na tej klasie, można zrobić coś w stylu na maksymalnej wytrzymce dynamit cie już nie zabija po detonacji typu kamikadze, a wytrzymka przyda się i nie tylko do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze ludzie podchwycili moja stylowe gry to nie moja wina trzeba bylo o tym pomyslec zawczasu
Majun nie pisalbym o Tobie gdybym nie pytal ludzi kto narzekal na ta klase a miedzy innymi padl Twoj nick ja Cie nie oskarzam o nerwienie problem lezy gdzie indziej brak przeplywu informacji pomiedzy stronami i podejmowanie pochopnie decyzji to odnosi sie do poniektorych i po mooim powrocie z Polski trzeba bedzie zebrac sie na tsie i pewne rzeczy ustalic a Ty Quoth na przyszlosc konsultuj pierw sie z innymi adminami a nie uszczesliwiaj ludzi na sile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócisz z Polski to na spokojnie pogadamy, nie widzę sensu w wykłócaniu się na forum. A jeżeli ludzie z serwera nie rozróżniają wypowiedzenia się na temat danej klasy co o niej sądzę a jak to ująłeś narzekaniem to już nie jest moja wina, z resztą statystyki na GameMe nie kłamią dobrze wiesz, że większego problemu z zabiciem owych graczy Demolitions nie miałem xD

Edytowane przez MajuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majun ja sie przeciez nie kloce z Toba ja chce zeby posluchac mojej rady co do demolitiona i to wszystko nie chce rezzygnowac z tej klasy bo sporo czasu i pracy w nia wlozylem ale niektorzy tego nie widza sam wiesz ze gram rzadko i musze jakos nadrabiac aczkolwiek nasze pojedynki zawsze sa emocjonujace :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności