MajuN

Admin TS3
 • Content count

  1291
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  89d 9h 4m 19s

MajuN last won the day on January 31 2017

MajuN had the most liked content!

About MajuN

 • Rank
  Zwodzą mnie cienie, które prowadzą w przepaść...
 • Birthday 07/24/1996

Informacje o Profilu

 • Nick
  MajuN
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokacja
  Wrocław
 • Steam Custom URL
  Majunek

Metody kontaktu

 • GG
  15726942

Recent Profile Visitors

9172 profile views
 1. Nic więcej nie będę dodawał.
 2. Grind time to przyszłość polskiego free. Filip pokazał jak to się robi. Oby więcej takich zawodników pojawiło się w tej kategorii jak On.
 3. Gdy posiadasz VIP'a masz nieograniczoną ilość AWP w teamie. Moim zdaniem jest to zbędne, bo już teraz jest masa AWP po jednej z drużyn, a co dopiero, gdy byłoby po 3AWP bez VIPA i jeszcze dodatkowe kilka osób, które kupią daną broń dzięki usługom, bo nie ukrywajmy, sporo osób posiada go. Dodajmy do tego jeszcze osobę, która może wylosować VIP'a na daną mapę. Jeśli już miałaby wejść taka zmiana to na maksymalnie 2AWP dozwolone na gracza bez statusu VIP po jeden ze stron. Chociaż uważam i tak to za niepotrzebne , bo wtedy cała przyjemność z gry będzie oparta na karabinach snajperskich, które jak ktoś potrafi grać dają sporą przewagę. Swoją drogą jest to też zachęcenie do kupna VIP'a poprzez takie właśnie przywileje, dzięki czemu serwer może się dalej rozwijać i zarabiać sam na siebie.
 4. Tutaj również aktywność nie powala, natomiast jest już lepsza od drugiego podania. Z Tobą problem jest taki, że masz nie wyparzoną buźkę. Piszesz w podaniu coś takiego: " chce żeby np na tym serwerze grały ogarnięte osoby a nie tak jest do tej pory że obrażają i tak dalej.... " trochę hipokryzja, gdy chcesz by na serwerze był spokój i grały osoby przynajmniej z kiełkującym ilorazem inteligencji, a sam przeczysz własnym słowom poprzez swoje zachowanie. Wczoraj, gdy grałem na serwerze podczas wchodzenia na B oczywiście padłeś za typowe "ZERO" i odpaliłeś się na mikrofonie na typa, który wchodził z Tobą. Trochę nie fart bo trafiłeś wtedy na mnie, i gdy puściłeś swoją uroczą wiązankę, zapytałem grzecznie czy masz jakiś problem. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Dodatkowo dorzucam wycinek z GameMe z zapisku czatowego. Skoro ma być to serwer na poziomie, gdzie administracja ma być pełnoletnia, to niech się też tak zachowuje. Na nie.
 5. Jestem na nie. Masz przegrane na serwerze mniej niż 2 godziny. I to nabite dnia dzisiejszego. Na chwilę obecną wstrzymałbym się z tym podaniem, pograj trochę a później można pomyśleć co dalej. Rozumiem, że serwer potrzebuje adminów, ale bez przesady.
 6. Bardzo polecam sprawdzenie reportażu odnośnie tego Pana. Oglądam chłopaka od bardzo długiego czasu i podziwiam go za pracę i wkład jaki wykonuje. Ma bardzo duże zdolności montażowe, ale tu nie o tym. Zachęcam do sprawdzenia twórczości BNT, jego osiągnięcia we wspinaniu się bez zabezpieczenia na różnego rodzaju budynki, kominy cały czas wzrastają jak i jego oglądalność. Bardzo pozytywna osoba, a co najważniejsze nie pajacuje przed kamerą i pokazuje siebie w filmikach jaki jest naprawdę. Poniżej link do jego kanału: https://www.youtube.com/user/BNTfullHD/videos
 7. xDDD Link do swojego GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/742296 SS: https://imgur.com/mCt2GVP Godzina/Data: 20.12.2017 ~19:30 - 20:30 @MajuN dodane