MajuN

Opiekun Serwera
 • Content count

  1128
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MajuN last won the day on January 31

MajuN had the most liked content!

7 Followers

About MajuN

 • Rank
  Im bliżej celu tym się oddala...
 • Birthday 07/24/96

Metody kontaktu

 • GG
  15726942

Informacje o Profilu

 • Nick
  MajuN
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokacja
  Wrocław
 • Steam Custom URL
  Majunek

Recent Profile Visitors

7290 profile views
 1. Według mnie pomysł całkiem fajny, można poznać więcej ludzi, zamiast spędzać tylko i wyłącznie czas ze swoją "paczką" znajomych. Zawsze można spróbować, jeśli nie wypali nic się nie stanie, za próby jeszcze nikt nie został stracony. Właśnie o tym mowa, na kanał wchodzą osoby, które się znają bardzo długi czas a reszta wchodzi tylko po to, by uzyskać pomoc lub po nadanie rang. Ten kanał miałby służyć do wspólnej komunikacji, gdzie nie siedzisz ze swoimi znajomymi i nikt do Ciebie nie wejdzie, tylko możesz sobie na spokojnie porozmawiać z każdym, czy nawet wspólnie pograć. Przynajmniej ja odbieram tak pomysł na ten kanał. #Edit. No właśnie o tym napisałem wyżej, że wchodzą tam osoby z którymi się znamy bardzo długi czas i siedzenie razem to zwykła codzienność, lub ludzie szukający pomocy. A owy kanał miałby powstać z tego powodu, by mógł wejść każdy a nie tylko "paczka" z którą siedzisz. ; )
 2. Wszystko wyżej zostało zgłoszone i zostanie naprawione w jak najszybszym możliwym terminie.
 3. Jestem za okresem próbnym. -Nigdy nie miałem problemu z Twoją osobą. -Można z nim spokojnie porozmawiać i pożartować. -Bardzo dobra aktywność na serwerze. -Na tej randze nie ma nic trudnego, więc bardzo szybko nauczysz się wszystkiego. Obyś słowa zamienił w czyny. Powodzenia.
 4. Moim zdaniem jest to zbędne. Jest na forum temat, który przedstawia listę dj'ów na Ts'3, wystarczy tylko go uzupełnić. Nie będzie większego problemu wtedy z komunikacją na forum, a jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać z owym dj'em wystarczy wejść na ts'a. Podrzucam link do tematu z listą dj'ów. Wystarczy go tylko uzupełnić a ludzie, którzy chcą się skontaktować, będą mieli o wiele łatwiej.
 5. Jest to w stu procentach normalne. Na dole (Czytaj czacie) zostajesz tylko poinformowany odnośnie tego, że dostałeś asystę podczas zabójstwa za którą dostajesz EXP, natomiast w prawym górnym rogu, masz normalnie powiadomienia odnośnie tego kto i z kim asystował czy zabijał.
 6. Zostanie to poprawione w piątek wieczorem.
 7. Respienie się za monety zostanie ograniczone do jednego na mapę. Komenda /maps zostanie dodana. Molotov zostanie dodany za monety. Klasa z mp3 również zostanie dodana. Co do zmiany expa za misje, trzeba to jeszcze dobrze przeanalizować.
 8. Nie zakładamy nowych tematów kolego. Po wszystkie rangi wpisujemy się tutaj.
 9. Oset coooo? Czyżby wielki powrót kocura?